reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Spełnienia marzen dla wszystkich naszych dwulatków :) Filipia dla Ciebie dodatkowe z okazji rocznicy ślubu, samych szczęśliwych chwil.
u nas dzisiaj lato, ale po południu zapowiadają burze.
Kooska poważny krok, oby tak dalej.
My całe popołudnia spędzamy na dworze lub tarasie i powoli wybieramy cel weekendowej wycieczki, w koncu m ma wolne to pojedziemy gdzies kamperkiem.
A tak w ogóle to muszę wybrać sie na zakupy przed wyjazdem, gruba sie robię :) i cycki mi strasznie urosły, muszę na szybko kupic jakieś biustonosze .
 
Hej, hej;)
Ale dziś piękny dzień, tylko mnie koszenie trawników płoszyło z balkonu...
Kooska, to już poważna sprawa;) Fajnie, że fajnie;)
Aniazetka, dzięki za życzenia;) Moja teściowa też dziś z życzeniami do M. zadzwoniła, ale szybko się rozłączyła, jak jej M. powiedział, że ślub to my braliśmy 2 maja;) Coś jej się pomyliło i się speszyła...
A tak w ogóle, to ja Ci już zaczynam zazdrościć. Powoli już opanowujemy codzienność z dwójką dzieci i tak tęskno za tym oczekiwaniem;) Ale nie, biję się po łapach za takie głupie pomysły;)

A my 22 maja wyruszamy do Węgorzewa;) 400 km w samochodzie z wyjunami;) Będzie wesoło... A w następnej kolejności wesele w Wieliczce, ale to jeszcze nic pewnego. Jak nas dzieci ukrzyżują na tych Mazurach, to chyba się wymigam;)
 
Filipia, to ładnie Cię wygna z domu. Jak coś to zapraszam na kawę, bo mieszkam prawie po Twojej drodze ;-)
Poza tym wszystkiego naj z okazji rocznicy, my też w maju mamy, dokładniej 12 maja.
Kooska, to fajnie że Ci się układa. Oby tak dalej.
 
Jestem na posterunku....
U mnie goraco...tzn. rano zcielam sie z A. az mi lzy puscily... oczywiscie jemu sie wydaje ze w domu to wszystko samo sie robi a ja leze i kwitne...
Po drugie w niedziele organizuje urodziny mlodego..,wiec jutro pieke tort..oczywiscie wszystko pd gorke bo oplatek z nadrukiem Stacyjkowa ktoey zamowilam po prostu nie doszedl wiwc bedzie inprowizacja ...bo dziecko chcialo ciuch na torcie.... czesc prezentow tez nie dotarla....
Nic to dostanie we wtorek w prawowity dzien urozin...
Oczywiscie pueczenie, robenie menu z dzieckiem przy nodze bo moj pan oczywiscie 12 h w pracy,.,wsciekla jetem jak osa...
No i jeszcze musze posprzatac..,chyba doby mi nie starczy.,,,
Co pokupiliscie swoim 2 latkom lub macie w zamiarze kupic na urodiny?
 
Hej, ja też jestem i też dziś pokłócona ze swoim. Panicz obrażony, bo nie wszystko mi się podoba, bo marudziłam, że mnie nowe buty obtarły, a on chciał na spacer, bo było mi przykro, że Fi znów olał jedzenie, a ja się tak starałam, że cały wieczór sprzątam i szykuję wszystko, bo jutro akcja podwójny basen, a on zamarzył sobie seans filmowy. Czasem mi się wydaje, że te chłopy, to jednak durne są. Im się wydaje, że wszystko powinno być na tacy podane, a my wiecznie z uśmiechem na ustach, bo przecież takie cuda nam się trafiły, że tylko niebiosom wdzięczne powinnyśmy być...

Ja to na razie Filipowi kupiłam taką gumową krowę, bo chciałam na szybko, bo wszystko było na mojej głowie. Myślę cały czas nad rowerkiem, ale gdzie to moje dziecię miałoby jeździć. A od rodziny dostał całą masę klocków duplo...
No i się pochwalę, kupiłam fotelik... recaro young sport hero. Chciałam inny, bo się upierałam na isofix, ale mnie pan w sklepie przekonał i już zamontowany z przodu. Jutro będziemy testować z Fifim i jak się przyjmie, to BeSafe ląduje w piwnicy w oczekiwaniu na Zośkę ;)
 
Ja dostalam od babc kase zebym ja kupila wiec pozamawialam na szybko. Rower juz ma i tysiac innych jezdzikow wiec dalam spokoj. Za klockami nie przepada. Zatem: dywanik z drogami bo marzyl o takim i dostal juz dzis bo wytargal z szafy....wiec nie bedzie niespodzianki, tablice do pisania 5w1 duza, przyczepe z Wadera taka do 60 kg, duzy zestaw do piaskownicy, szczoteczke soniczna do zebow, koparke do pasku, oklary z polaryzacja Babiators, podest do lazienki bo targal nocnik i na nim stawal, no i 2 wagoniki z ulubionego Stacyjkowa , reczniczek z motywem stacyjkowa maly i kapielwy i podusie stacyjkowo...jasiek jest wiernym fanem.. cos mi sie zdaje ze uzyje tego wagonika do ozdobienia tortu....bo nie mam pomyslu i czasu...

Filipa...temat facetow to chyba dzis odpuszcze bo bede miala koszmary nocne....zero racjonalnego myslenia!
 
No to u nas na topie jest świnka Peppa. Nawet szczoteczkę do zębów ma z Peppą, ale tort był jeszcze z Kubusiem, bo w międzyczasie zmienił mu się ulubieniec;)
A oprócz krówki i klocków Fi dostał plecaczek-walizeczkę do ciągania, coś do ubrania, hipcia co zjada ciastka i dziś dotarł w końcu komplet talerzyków z filiżaneczką i sztućcami. A ja ciągle jeszcze myślę nad torem z samochodzikami, ale nie wiem czy już nie na dzień dziecka. No i wyrko jakieś by się przydało;)
 
reklama
Filipia moj mimo ze samochodziarz straszny toru nie akceptuje. kupilismy mega zestaw wadera i lipa.... zlozylismy spowrotem..za to chorowal na dywanik z ulicami...uwielbia natomiast lezec na podlodze. toru nie obejmowal rekami na szerokosc i sie wkurzal ze zeby dojechac do konca musi okrazyc caly tor...wiec wyciagne tor jak bedzie mial ok 3 lat...
 
Do góry