reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Ewcia mi i zasiłek chorobowy i macierzyński wypłacał pracodawca, wiec nie czekałam, jeśli Tobie wypłacał ZUS to tak jak Witch pisze, powinnaś PIT dostać do końca lutego
 
No właśnie musze to sprawdzić bo nic nie dostałam z zus i dzisiaj chciałam rozliczyć i mnie tchnelo. Ale rzyczywiscie to chyba od wielkości zakładu pracy zależy ? Musze sprawdzić przelewy.
 
mi Ewcia tez pracodawca...z reszta widnieje na przelewie zasilku macierzynskiego... jesli zleceniodawca przelewu byl pracodawca to sprawa zalatwiona jesli nie inaczej nadawca bylby ZUS...na pewna zwrocilas uwage skad dostajesz przelewy...
 
My tez bylismy :-)
 

Załączniki

  • 1428785902251.jpg
    1428785902251.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 39
Hehe Camel dzięki ale My jakoś w czerwcu będziemy obchodzić. Ale telefony odbieram kilka razy w roku na każdego Leona. U nas dziś tak.

To co się sypie to kawa. Nasypial do kubeczka i mówi mama kawa, pij, dużo kawy :)
 

Załączniki

  • 1428788341045.jpg
    1428788341045.jpg
    37,2 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Do góry