reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Kamila - wygląda mi to na pieluszkowe zapalenie skóry, ale skonsultuj to z pediatrą, bedziesz spokojniejsza.

Elajar - jak czytam o Twojej Izie to śmiać mi się chce - jaka mała cwaniara ;) Umie się dziewczyna ustawić już od najmłodszych lat :)

Mój syn jakoś mało ostatnio je , pol słoiczka obiadku i (.)(.). Ale mleka je mniej albo moje (.)(.) warjuja, bo pełne non stop. Tryska z nich jak z gejzerów, wkładki cały czas mokre, a lewa zaczyna boleć. Po pieciu miesiacach uruchomie chyba znów laktator ...
 
reklama
Kamila lepiej idz do lekarza.lepiej samemu takich malcow nie leczyc....

Malizna jezdzi w spacerowce od sierpnia.Wazne zeby sie rozkladala na plasko.W upaly byla the best.Jest lekka i zwrotna.Klamot w piwnicy czeka na sesje i sprzedaz...Poza tym malizna sie dzwiga i nie wyobrazam sobie zeby jezdzila bez pasow.I przyznam sie Wam,ze nie odwazylabym sie jej do roku wozic w gondoli...Chyba dlatego,ze ona juz w sierpniu swirowala i ledwie sie miescila...

Ja chcialabym isc do pracy bo swiruje jak za dlugo siedze w domu.A cala ciaze siedzialam...:baffled: I chcialam zaczac od kilku godzin wiec nie najgorzej.Tylko okazuje sie,ze najpierw musze sobie odlozyc na jakiegos brum-bruma bo inaczej nie ogarne tego logistycznie...Wiec przypuszczalnie jednak zostane ten rok w domu...Ale na wiosne dziecie do babci a ja rekawki zakasac i do roboty :-) A od 2 lat Malizna idzie do przedszkola.:tak:

Wczoraj bylo pieknie.Dzisiaj pada.U nas pogoda w kratke.Ale w sobote bylo 26°C w cieniu i spedzilismy caly dzien na spacerach...w krotkich spodenkach i rekawkach!Ten weekend tez ma taki byc :-)
 
U nas tez cudna pogoda ale jak pisze Ewcia, faktycznie podstępna, ostatnio też wyszłam z małym z domu ubierając mu body i dziś już ma katar. Mdła najlepszego dla dzidziolka półrocznego, czyli to już zaczyna się, jeszcze pół i koniec z niemowlakami:)
 
dziękuję dziewczyny, byliśmy z rana u pediatry, odpieluszkowe zapalenie i są już jakies bakterie drożdzeczy cuś więc mamy trochę mazideł itp.

Jak to nie macie jeszcze okresu po porodzie w ogóle? czy po prostu macie nieregularne?
rodziłam 15 maja a 17 czerwca pojawił się "dziad" po raz pierwszy, a później to już jak chciał, przewaznie po 3 tyg, ostatnio po dwóch nawet :-( chyba troche potrwa zanim sie to wszystko ureguluje
 
Dziewczyny u mnie tez zagwozdka co do powrotu do pracy... Pracuje w przedszkolu, ale nie jestem pewna czy bedac samotna mama, bede dawala rade - caly dziec z grupa dzieciakow, powrot do domu i opieka nad swoim dzieckiem. Moja idzie do zlobka od pierwszego roku zycia - zreszta tutaj to normalne w Norwegii.
Moge isc na zasilek dla bezrobotnych, zaczac studia (ale nie wiem jaki kierunek??) lub szukac innej pracy (nie wiem jakiej, bo mam licencjat z kierunku pedagogicznego), ale nie chcialabym sie cofac, bo zaczynalam od sprzatania i smazenia kotletow a doszlam do pracy w szkole i przedszkolach. Musze pogadac chyba z jakims doradca.
Moja w gondoli nie chce juz lezec. Uzywam spacerowki, lekko podniesionej. Jak zasypia to klade na plasko.
Czy Wasze dzieciaczki rwa sie juz do chodzenia?? Moja staje sztywno na nogi, dwa dni bujala sie w przod i w tyl pupcia, bo rozkminiala jak stawiac kroczki a dzisiaj juz przesuwa nozkami :) normalnie szok... Bo nie przewraca sie jeszcze z plecow na brzuch a juz chce chodzic!
U mnie okresu brak...
 
Ostatnia edycja:
Co do gondoli to racja. Na wiosne to dzieci będą mialy blisko rok. W mojej to chyba nawet producent zalecal do 6 mies. Pytanie czy pozniej mogą wozić ciężar wiekszego dziecka. Nie daj Boże jakiegoś nieszczescia bo kto odpowie za to?

Ja karmie byle jak od samego początku a okresu nie ma. Ostatnio jakis zarozowiony sluz mialam jeden dzien i tyle. Juz sie tym martwie. Ale wlosy jakby mniej wypadaja.

Kurnia ale mnie polamalo. Ledwo sie ruszam. A ten jak na złość chcialby tylko raczki.
 
Ja mialam jeden pseudo-okres trwajacy 3 dni i od tamtej pory ciiisza.
Malizna jak jej pozwolic to wykorzysta kazda sytuacje zeby stanac na nogi.Ale staramy sie do tego niedopuszczac... :-) Siedzi juz "jak stara" jak ma sie o co oprzec.

Urzedowy maraton trwa.Urzad miasta,skarbowy itd.Normalnie latam jak poparzona od sniadania!I dopiero teraz zabieram sie za obiad.skandal....
 
hej, my już po spacerku...fajna pogoda...chociaż jak mówiłyście zdradziecka...sama mam jakiś kaszel i katar z wieczora... mlody wciął słoiczek zupki z kurczaczkiem...wygląda na zadowolonego z siebie...
mdła gratuluje 6 miesięcy...
mój jeszcze nie siedzi...jak pytałam rehabilitantki to nie powinnam niby go sadzać w innej pozycji niż fotelikowej...ale mój rwie się na kolanach zeby sam usiąść wiec mu nie zabraniam..przecież nie będę na siłę dziecka przytrzymywać...

Co do okresu..miałam kiedyś jeden zaraz po wyjściu ze szpitala..a potem cisza aż do teraz...ale ja biore tabletki jednoskładnikowe...sama nie wiem po co ...bo libido u mnie ponieżej zera.... ale to pewnie przez te tabsy...na szczescie to juz ostatnie opakowanie... no własnie jak u was z przytulankami...bo ja nawet nie pamietam kiedy to bylo sama nie mam ochoty a i małż wykończony praca , dom, praca dom że jakoś się nie składa...
 
reklama
Dziewczyny karmiace butla - jakie macie numerki smoka? Moj je z 2 wiec w stosunku do wieku to mały a i tak mam wrazenie ze nie nadąża lykac i go zalewa. Pije niemal na bezdechu. Nie wiem czy dać mu mniejszy?? Czy to wlasnie o to chodzi ze wiekszy i z tym to musi się męczyć.

Jade chyba z malym na spacer nad zalew. O ile nie zasniemy przy cycu.
 
Do góry