reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

wczoraj wypiłam Karmi piwo na noc i dziś od rana czuję pełne (.)(.), wkładka mokra itd, albo zwalczyłam kryzys albo to piwo niezłe jest,
 
reklama
Jestem i ja nadal w dwupaku :(
Nawet wczorajsze wieczorne "wykorzystanie męża" nic nie dało. Dziś sprzątanie chaty ale pewnie też nic to nie da ;-)

chmurka ja zawsze piłam Karmi to zwykłe z żółtą etykietą na laktację jak czułam że mało mleczka i też po nim kilkoro dzieci by się najadło tyle mleka było. Myślę że to Ci pomogło :)

sambo my obydwie z tym samym terminem bo już jutro i czekamy - ciekawe która będzie pierwsza , ale mi też żaden czop nie odszedł więc pewnie sobie jeszcze poczekam.

marciosz trzymam kciuki aby jak najszybciej Ci wywołali i nie bój się wywoływanie nie jest takie straszne - zależy też od tego jak szybko oxy u Ciebie przyniesie efekt ale u mnie w drugiej ciąży to był ekspres. Trafiłam do szpitala ze skurczami co 6 minut a rozwarcie tylko na 3-4 cm - podłączyli oxy i po godzinie miałam 10 cm 3 parcia i miałam synka. Życzę Ci abyś też tak szybko dała radę :) Trzymam kciuki

Młoda dziś się rozpiera jak szalona więc w dole czuję niezłe kłucia ale to tylko pewnie dlatego - takie to nie przyjemne trochę jak mnie tam szturcha i szturcha .
 
chmurka- to piwo tak dziala :-) tez sobie takie zapodaje jak pokarmu mniej :-)
ja m nie budze przy synku nie wstawal przy malej tez nie przy synku robilismy tata-syn nocki raz w tygodniu i ja odsypialam teraz moj m bardzo duzo czasu spedza z synkiem zebym ja mogla sie mala zajac i by syn nie czul sie odsuniety na bok, moj m tez pracuje po 10 h dziennie czasem pozniej pomaga przy synku wiec nie ma potrzeby zeby w nocy wstawal, tylko ja mam ten k8mfort ze syn przedszkolak i jak mala spi to w ciagu dnia odespac moge :-)
 
No to Matylda formalnym obywatelem kraju już jest! Szybciej przybrała nazwisko ojca niż jej mama ;)
Po wizycie u pediatry ok. Waży 3270g. Urodzeniowa 3250, najnizsza 3090. Lekarka stwierdziła że prawidłowo przybiera... pepowina ponoc ładnie wygląda ale jak to stwierdziła "mocno siedzi jeszcze"....
Jutro wizyta położnej...
 
Dziewczyny nie przejmujcie się że nie czujecie nadchodzącego porodu. Wody mogą odejść w każdej chwili!

My też po neonatologu. Klusek waży 3800, urodzeniowa 3530, najniższa 3400. :)
 
Hej laseczki!!!
u nas urodzeniowa 3070, wypisowa 2750, po 2 tygodniach 3400 a dziś 3900:-)

PolaTola, Kolorowa, Sembo KIEDYŚ URODZICIE!!! Trzeba było tak nie latać, okien nie myć, tylko leżeć to byście przed terminem się wykluły!!!

Elajar dokładnie rozumiem twoje zmęczenie! ja przy trójce wymiękam czasem... niby Marta sporo śpi ale trzeba mieć zaplanowany cały dzień żeby nie zbzikować!

Zapo ciamkanie ma to do siebie że nic na czas nie zaplanujesz:) ja wczoraj naszą trójeczkę kwadrans do auta pakowałam!!

Marciosz powodzenia!! nic się nie bój, 2x mi wywoływali, co prawda skurcze intensywne ale szybciutko urodzisz!! tzn. tego ci życzę!!!

Nanu ładna waga!!

przeżywam kryzys mojego wyglądu, normalnie deprecha!! :no:
gotuję obiad na dwa garnki- fasolowa dla M i ogórkowa dla reszty domowników:tak:
 
Czesc babeczki;)

Ja to was w zyciu nie nadrobie ;(
My juz od wczoraj w domku. Nocka jako tako - 3 karmienia i 3 kupy;D Normalnie czasem nie nadazam z przebieraniem, bo maly co zje to kupe robi;)
Dzis jakis marudny byl i w koncu po malej walce udalo mi sie go uspic.
I ja odnioslam swoj maly sukces, bo w koncu udalo mi sie odwiedzic WC :D Jeszcze tylko musze jakos glowe umyc ;)
Mleczarnia pelna. Kupilam nakladki na sutki, bo juz zaciskalam zeby przy karmieniu i narazie uzylam raz, bo malemu sie srednio podobalo takie jedzenie;] Ale w chwilach kryzysu sie przydadza :)
Zalatwilismy juz przychodnie Marcelkowi i jutro przyjdzie polozna;)

Dwupaki caly czas trzymam za was kciuki &&&!
 
reklama
Marciosz - jeszcze tylko 4 dni brakuje Ci do mojej ciąży xD hehe chyba jesteśmy we 2 rekordzistkami. Mam jakieś przeczucie że dzisiaj w nocy Cię złapie i sama urodzisz naturalnie. ;) POWODZENIA

Moja mała śpi bez pobudki od kąpieli czyli od 20 do godziny 3 w nocy, a potem nie śpi do godziny 6 już trzecia nocka taka sama tzn śpi takimi drzemkami po 10 min ; ))) a co do chłopów to mój w ogóle nie słyszy płaczu małej w nocy, wale go w plery pięściami i mówię PŁACZE wstaje podaje mi ją albo jak nie czas na cyc to skoczek jej podaje albo pampersa zmienia, nie mówi mi nic i wstaje normalnie. Więc jakiś tam większych problemów oprócz tego że nie słyszy płaczu to z nim nie mam.

Mam problem z moczem... Kiedy czuje że muszę iść do WC to muszę już iść, bo nie trzymam moczu i popuszcza mi się w podpaske.... ;/ ciekawe czy już tak zawsze będzie czy to minie... W szpitalu po tym zabiegu co mi robili uprzedzali że może tak być ale nie zapytalam czy to już tak zostanie czy tylko w pologu... Ja pier*** co oni mi zrobili ; (((((
 
Ostatnia edycja:
Do góry