reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Natalia mój Misiek jje między 20-21, poźniej 00-01, a nstepnie 03-04 no i kolejne ok 7. Więc wychodzi w sumie 2 pobódki w czasie mojego spania.
Ale dziś zaskoczyl mnie, bo nie obudzil sie na karmienie o 00 i dopiero ja przebudzilam się bo bolaly mnie (.)(.) (po jego karmieniu o 00 odciagam pokarm), patrze która godzina a tam 3.30 :szok:. Dopadam do gondoli przerażona, że coś się stało (chwilowo śpi jeszcze w wózkowej gondoli bo łatwiej przenieść w różne miejsca jak śpi, ale jeszcze z tydzień i przenosimy się na stałe do łóżeczka) a on śpi w najlepsze i nawet na zmianę pieluchy się nie obudził, tylko otworzyły mu się oczy jak wciskałam mu smoka butli do buzi i jadł na śpiocha. Wychodzi więc że spał 6,5h bez mrunięcia :szok: i później jeszcze do 6.30...

Aśka &&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
To ja :dry:

Bede sie meczyc do grudnia chyba;/ Dziecka nie mam a w nocy sie budze regularnie - 2.30 i 5.30.
Zbieram sie zaraz na KTG.
Jesli dzis czeka mnie taki dzien jak wczoraj, to popelnie samobojstwo chyba :dry:
 
Aśka - oj oj zbliża się :D mam nadzieję, że mam rację! Trzymam kciuki!
sembo - nie poznaję Cię ;-)
mysiak - ofiarko ;-) dobrze, że tylko obitym zadkiem się skończyło. Powodzenia na wizycie!
Edyta - mocno trzymam kciuki!
Kasienka - ty wciąż na forum? A już miałam nadzieję, że rano będziesz w rozpakowanych...

U mnie bez zmian. Rodzę za miesiąc... :-p
 
moja młoda raczej 1 raz na karmienie wstaje, dziś zjadła przed 20 i spała do 1.50, i udało się ją nakarmić w 15 minut i spać poszła od razu, spała do 5 rano... i od 5 do 7.40 nie zasnęła już,
 
Hej :)

Aska zaczyna sie! super , trzymam kciuki! Kochana dajesz mi nadzieje wiec prosze rozkrec sie.
Noelle Ty uwazaj z zartami haha bo tu nie jedna by Ci małą ukradła.

Życze wszystkim majówkom miłego dnia!
 
dzień dobry babeczki;

ALG ty i twoja produkcja mnie zadziwiacie :szok:

U mnie dziś nocka w miarę. Nawet jestem prawie wyspana. Stwierdziłam rano, że Ptysia urosła straszie w ciągu tego miesiąca.

Miłego dnia!
Trzymam kciuki za szpitalne i nie tylko dwupaki.
 
siema ludzie. Ja już przywykłam do myśli że zostanę czerwcówką.
Małż dziś ma jakieś szkolenie więc pospaliśmy dłużej. Rano przeprowadził mądrą rozmową z moim brzuchem:
-Larcia, wyłaź, eksmisja. Nie zapłaciłaś rachunku za... wody!

A mi już chyba wszystko jedno, pogoda u nas wstrętna, marzę żeby się zapchać lodami, albo upiec ciasto ...
Na królika juz nawet nie narzekam bo słów mi brak. Dziś zaczął gryźć meble...
 
Siemnako,

Kolorowa ja miała lewatywe, to kompletnie nic nie boli. Czułam się spokojniejsza przy porodzie.

Aśka no dalej dalej rozkręcaj się... :-)


Citrus teraz pewnie Mati zacznei przybierać i bedzie po kłopocie.

Zapominajka ja też dzis w miarę wyspana, nie ma co narzekać :tak:

Nakrmię małego i idziemy spacerować.

Miłego dnia i rozpakowywać się dziewczyny :tak:
 
cześć dziewczyny:-)


ale dziś ładna pogoda, aż mi się grilla zachciało:dry: ale szczerze zamiast na grilla wolałabym na porodówce wylądować:-p:rofl2::happy:


wstałam z takimi spuchniętymi nogami i rękoma, jakbym co najmniej ogródek przekopała:baffled: myślałam że tylko wieczorem można być tak spuchnięta, po całym dniu aktywności:angry:


Aśka
i marciosz, trzymam za was kciuki &&&&&&&&
 
reklama
hej, tu dwupak :happy2:
i już nawet dobrze mi z tym, więc albo zwariowałam, albo to już blisko i stałam się oazą spokoju wyczekujaca na ten czas :sorry2: ale do jutra do 13 nie ma opcji, bo fryzjerka przełożyła mi spotkanie z dziś na jutro rano :blink:

trzymajcie sie dzielnie dziewczęta, zobaczymy kto się dziś rozpakuje...
ja mam lekkie skurcze...chyba...bo się nie znam...ale cos mi się w dole napina, nie zwracam uwagi do jutra :-p

miłego dzionka
 
Do góry