reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Noelle, ja już bym ci życzyła porodu, bo ty się psychicznie wykończysz, a czy to twoje dzieciątko się rusza czy jest tak przerażone matką-wariatką że woli przeczekać?:confused: :-)

nanu,
ale masz fajną gin:tak: że ona ma czas tak odpisywać, a prywatnie chodzisz czy jakiś lux med, medicover,itp.?



ja to się dziś bardzo kiepsko czuję, boli mnie brzuch, plecy, jakoś mdli i jeszcze bąbel wierci się i rozpycha nóżkami, chyba mu ubyło miejsca:sorry2:
 
reklama
jestem zmeczona psychicznie...skurczami.Mam je ciagle.W roznych odstepach czasu.co 7 ,co 10 co 15 minut. Tewaja od 25 do 60sekund.Wymiekam juz mam dosyc.Nie jest zle bo jak widzicie caly dzien przelatalam.Ale psychicznie mam dosyx,jak mam tak zyc przez najblizsze.dni to dziekuje bardzo!!!!!! Niech mi wody odejsa alno cus....

a siła wzrasta? powodzenia!!!!

ja też mam już skurcze, nawet na ktg powychodziły i wcozraj i dzisiaj... i co z tego, skoro słabe i g... dają... no... trochę mi sie ponić zaczęła szyjka skracać, mieknac i rozwierać... "pełna gotowosć do porodu", prosże dzwonic albo do zobaczenia za tydzień... doopa, ja i tak czekam do 30-tego, ale 30 musze urodzic, bo 1-ego mój gin wylatuje na 5 dni, no i niby mówi, ze uprzedzi, że jestem jego pacjentką i w razie czego bedzie OK, zreszta wiem, ze tam lekarze są super... a jak nie urodze to mam sie pojawic 6-tego i umawiamy sie do szpitala na wywołania:(

a za chwilę chyba tez wezme nospy i kłade się ogladać mecz ligi mistrzów:tak:

dziewczyny na laktacje jest super 1. sok jabłkowy 2.herbatka z kopru 3. szklanka piwa :)

pomarudze, ale ja miałam tak, ze po soku jabłkowym zgaga, po herbatce koprowej Zosia uczulenie, no a szklanka piwa zabroniona:(
znowu nie zdałam prawka, chyba jakaś przeklęta jestem :-(

dasz ardę, pewnie jakiś k..tas się trafił, co uważa, ze próbujesz go na litość wziąć:wściekła/y:

ja jak widać zyję, dalej w dwupaku, nie było mnie, bo wczoraj cały dzień goniłam po lekarzach i jednoczesnie montowali mi kuchnię, a dzisiaj byłam na ktg w szpitalu, z Zosią u stomatologa i kupowałam stołek barowy do kuchni i umawiałam transport sofy, pare innych spraw tez załatwiłam... a to wszystko w przerwach między skurczami już troszkę bolesnymi... no ale dobra...

aha... Tomek na szczęście trochę zwolnił, chociaż w 2 tygodnie przybrał 30 deko, a ja 70:szok: i dostałam opier... od gin że za dużo przybrałam:szok: i jak ja mam porządnie przytyć w ciaży jak mnie gin opierd...:-D, a w sumie przybrałam netto (stan wyjściowy do obecnego) + 2,700, a brutto (stan wyjsciowy minus shcudniecie na początku do stanu obecnego) + 5 kilo....

dobra kładę się, nastepny skurczyk własnie trwa:-( ale jak pamiętam to to jest pikuś w porównaniu z tym co mnie czeka:-D a gin na pocieszenie mówi: eee... pare godzin skurczów i będzie po porodzie - pikuś, kromka z masłem, kawka z pianką:-D:-D:-D


aha, kinga, ale masakra:szok: dobrze, ze sie dobrze skończyło:))))

spokojnej nocy:)
 
julka

chodzę prywatnie, a gin jest naprawdę dobra, zresztą przeszła ze mną poprzednią nieudaną ciążę więc ma do mnie mega dokładne podejście.... a odpowiada najczęściej z telefonu:) między pacjentkami chyba:) w każdym razie łatwiej z nią się mailem skontaktować niż telefonicznie bo jak się zadzwoni w trakcie wizyty to nie odbierze a na maile odpowiada. Jak dotąd najpóźniej odp na drugi dzień...
Z pracy mam enelmed i tam robię wszystkie badania za free, a ginów tam jeszcze nie znam bo ten enelmed mamy od stycznia więc w trakcie ciąży nie chciałam kombinować. Na szczęście zmienili na ten enelmed bo poprzedni 4med był katastrofą, m.in. dlatego zaczęłam do gin chodzić prywatnie...

Noelle - kciuki!!!

Kaja - pokaż buty:) Ja to chyba w lipcu zacznę coś kupować:p jak dojdę do jakiegoś godnego rozmiaru ciuchów! Choć póki co kupiłam sukienkę na poprawiny, nie wiem tylko czy karmiące (mam nadzieję) cycki zdołam w niej upchać we wrześniu:))))
 
Po dlugim prysznicu i 2 nospach....mam skurcze co 4 minuty trwajace 50sekund.
koncze pakowac torbe i golic nogi i jedziemy....trzymajcie kciuki!!zeby mi nie powiedzieli ze to jeszcze nie to....bo to musi byc to....wikki,alg,citrus...zaopatrzylam sie w wasze numery:-)
 
Po dlugim prysznicu i 2 nospach....mam skurcze co 4 minuty trwajace 50sekund.
koncze pakowac torbe i golic nogi i jedziemy....trzymajcie kciuki!!zeby mi nie powiedzieli ze to jeszcze nie to....bo to musi byc to....wikki,alg,citrus...zaopatrzylam sie w wasze numery:-)

kciuki!!!!!! mam nadzieję, ze szybko pójdzie, bo już trochę to trwa!!!!!

ha, zwolniłam Cię z tandemu i nawet dnia nie wytrzymałaś:-D
;-);-);-)
 
Noelle trzymamy &&&&&&&&&&&&&&& żeby to było TO!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam nadzieję, że zapisałaś nr tel. którejś z nas i dasz znać co i jak .... bo my tu chyba oświrujemy z ciekawości :szok::-)


PS. Hahahahhaah widzisz już nawet nie czytam ze zrozumieniem ... tak się wkręciłam :p
 
reklama
Hmm... to ile wy bierzecie rzeczy do tego szpitala, że wam się nie mieszczą? Ja spakowałam już chyba z miliard rzeczy, a wciąż mam mnóstwo miejsca... chociaż może dlatego, że moja torba jest gigantyczna dosłownie
No moja torba jest z tych średnich, ale jak spakowałam ręczniki i szlafrok to już połowa prawie była zapełniona... Dorzuciłam podkłady i podpachy i już malutko miejsca zostało :szok:

Kamila – głowa do góry! Trzeba niestety kilka razy podejść...

Juz po wszystkim chodz takiego porodu do konca zycia nie zapomne,synka nazywamy wyrostek robaczkowy

Ale tu urlopowo ,u nas w szpitalu daja wkladki ile chcesz a nawet te majteczki z siatki bo po cc takie sa .Co do torby ja nie zdarzylam nic ze soba wziasc maz mi pakowal torbe ,a jak tam popatrzylam to on mnie na dyskoteke zapakowal dobrze ze szczotke do zebow nie zapomnial
Uśmiałam się po pachy... wyrostek niech rośnie zdrowo :tak: a z tą dyskoteką też nieźle ;-)

Nanu – Lepiej wszystko sprawdzić, daj później znać co i jak, ale ja ostatnio też w moczu miała te ciała ketonowe (nieliczne) i lekarz powiedział że wyniki są OK i że na tym etapie ciąży mogą się pojawić. A też jestem spuchnięta

Kaja – szacun!!!! Podziwiam ciągle. Pokazuj buty :-D

Jeśli chodzi o torbę, to mam nadzieję, że nie pakujecie np. całego opakowania pieluch dla dziecka? Wystarczy Wam kilka, jak braknie to małżon może przynieść na drugi dzień. To samo z innymi rzeczami :)
U mnie w szpitalu każą wziąć całe opakowanie pieluch.... Nawet na stronie to napisali. W sumie racja że A. może dowiźć... Dzięki za radę :tak:

Ardesh – ja mam takie kółko: TY i MY - Poduszka _OPONKA_ dla kobiet po porodzie (3184016464) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale liczę że nie będzie mi potrzebne hahahahaha naiwna jestem

Noelle – kciuki!!!!!
 
Do góry