reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

lo matko, padlam..odsniezylam podjazd, zrobilam dwie franki, zaladowalam zmyware jakis obiad i koniec, wystarczy mi...a sterta prasowania czeka i blaga o litosc..ale juz mnie chyba na nic wiecej nie stac dzisiaj:-D
 
reklama
Byłam przekonana, że nie wolno się w czasie ciąży szczepiać.
Ja tez ale na wizycie siedzac w poczekalni widzialam plakaty z informujace o szczepieniu ze zdjeciami ciezarnych babek po 2 to ginka mi zaproponowala szczepienie a chyba kobieta wie co robi;-)

Nia - być może masz rację, mimo wszystko od jakiś 2 miesięcy nie miałam nawet małego kataru, kaszlu nic z tych rzeczy co wcześniej łapało mnie non stop
 
Ostatnia edycja:
kaja- i ty tu o poczuciu emerytki... nie przemeczaj sie kobieto

anetk_a- szczepionka przeciw grypie chroni przed grypa ale nie zwyklymi infekcjami, przeziiebienia i mniejsze i wieksze i po tym moga chwycic, u nas tez szczepia przeciw grypie kobiety w ciazy,tez myslalam ze nie wolno, ale szczepia od lat i nie ma powiklan dla dzieci
 
Wróciłam w jednym kawałku:)dzięki za kciuki!
pessar zakładają bez znieczulenia i bez wziernika ale to chol..stwo jest wielkości prawie środkowej części dłoni! mój lekarz jest magikiem, zrobił to szybko i prawie bezboleśnie (lekki dyskomfort) ale przeżyłam;-)
nie zmienia to faktu że dalej mam leżeć.ale zbliża mnie to do dnia terminu jeszcze bardziej:tak:
wyszłam z gabinetu a M na głos I CO ZMIEŚCIŁO SIĘ TO COŚ??? myślałam że mu trzasnę!!!:wściekła/y:


zapo synuś ma w lipcu 3 lata. ja wiem że z tą parówką przesadziłam wczoraj, nie było M a nie chciało mi się wysilać z kolacją dla dzieci... głupia matka! temperatura od żołądka go złapała ale już jest ok.
 
dziewczyny a ja tak może trochę z innej beczki zapytam?
Dostałam w prezencie sporo ubranek dla małej i chciałabym powoli zacząć to wszystko odpierać a jestem zupełnie zielona w temacie prania ubranek niemowlęcych:
w jakim proszku to prać? Specjalnym dla dzieci czy może w płatkach mydlanych?
jaki proszek ew. polecacie i czy płukać ubranka w płynie do płukania dla bobasów?
prać w wyższej temp czy standardowe 40-50st. wystarczy?
no i czy prasowac z 2stron czy wystarczy tylko po wewnętrznej?
matko oszaleć można:szok::szok::szok::szok: do tej pory wydawało mi się że jakoś to ogarniam ale wczoraj zeszły się do mnie 2 babcie( mama i teściowa) i wodę z mózgu mi zrobiły:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
dziewczyny a ja tak może trochę z innej beczki zapytam?
Dostałam w prezencie sporo ubranek dla małej i chciałabym powoli zacząć to wszystko odpierać a jestem zupełnie zielona w temacie prania ubranek niemowlęcych:
w jakim proszku to prać? Specjalnym dla dzieci czy może w płatkach mydlanych?
jaki proszek ew. polecacie i czy płukać ubranka w płynie do płukania dla bobasów?
prać w wyższej temp czy standardowe 40-50st. wystarczy?
no i czy prasowac z 2stron czy wystarczy tylko po wewnętrznej?
matko oszaleć można:szok::szok::szok::szok: do tej pory wydawało mi się że jakoś to ogarniam ale wczoraj zeszły się do mnie 2 babcie( mama i teściowa) i wodę z mózgu mi zrobiły:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Można w proszkach dla dzieci np Jelp, albo w płatkach mydlanych.
Płyn przy Iggym stosowałam też chyba jelp. I prasowałam po 1 stronie, ale tylko przez okres noworodkowy ;-)

A potem przestałam prasować, proszek zmieniłam na vizir sensitive i płyn do płukania lenor też sensitive.
I tak stopniowo.
 
Wróciłam, moje ptysie miętowe! :-D

Z kolokwium po japońsku - jako tako. Albo zdam, albo nie zdam. Nawet jeśli obleję, to tyle dobrze, że i tak już wiele umiem, ale pytania były... no kurna, podchwytliwe straszliwie. Testowe były takie, że mogła być dobra jedna odpowiedź, dwie, trzy, cztery albo żadna... :dry:

Tak czy siak jestem już w domu, zjadłam na obiad kurczaka z cytryną i tymiankiem i buraczki z octem winnym i chrzanem (sama robiłam rano, a co :-)), teraz jakąś herbatę z cytryną strzelę i zabieram się za kończenie rozdziału, bo muszę go mieć na rano. Bogu tylko dziękuję, że dał mi lekkie pióro, bo bym się wykończyła w przeciwnym razie :-D


Kartagina, dobrze że masz już "to coś" i że nie było problemu z zakładaniem ;-)
 
reklama
Byłam przekonana, że nie wolno się w czasie ciąży szczepiać.

Kaja czy ty czasem nie przesadzasz?

no wlasnie tak mnie zmoglo, ze poszlam spac na dwie godziny..


i mam jakies dziwne skurcze, chyba te brixtona, tylko z lewej manki i promieniujace do lewego uda..
macie tez takie?
niby nie sa bolesne, ale strasznie nieprzyjemne:eek:
 
Do góry