reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

kubusiowa gratuluje :-):-):-):-) to teraz tylko zyczyc gumowych drzew i szerokiej drogi:-):-):-):-D:-D:-D



agasim z tego co ja sie orientuje to mozesz sama sobie polozna srodowiskowa wybrac albo ci z przychodni przesla tam gdzie zapiszesz swoje malenstwo :tak: acha moja kolezanka wypelniala w szpitalu jakis papierek i tam miala napisane do jakiej przychodni bedzie dziecko zapisane i oni wyslali sami papiery . najlepiej isc sie dowiedziec do przychodni
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kubusiowa - gratuluję;)

Dziewczyny - z przychodniami, położnymi, lekarzami rodzinnymi jest dowolność. zapisujesz gdzie chcesz, gdzie Ci bliżej, gdzie komuś ufasz, gdzie ładniejsze krzesła mają. Ja w swoim życiu rodzinnego zmieniałam już z 10 razy - przeprowadzki. Położną za każdym razem też wybierałam, pierwszą z brzegu. Teraz wybrałam świadomie, podpisałam deklarację i to się niejako nadpisuje - dwa razy w roku można zmieniać, bezpłatnie. Zresztą podam Wam linka do super wyjaśnień w tej kwestii.

https://ewnioski.pl/formularze/deklaracja-wyboru-lekarza/informacje

Co do przychodni pediatrycznej, gdzie malutki będzie leczony i szczepiony - tez wybieram gdzie mi wygodniej - ale - tu jest mały szkopuł, bo podobno nie wszędzie zapisują nowe dzieci z powodu braku miejsc/sił przerobowych. Warto więc zawczasu się rozejrzeć, już teraz będąc w ciąży można się zgłosić - po porodzie nie ma się do tego czasu i głowy, a terminy wizyt kontrolnych i szczepień lecą.
 
Kubusiowa gratuluje zdania prawka.Ja zdawalam w czerwcu i tez za 2 razem(uff);-)
Leo rozsadza mi brzuch:confused2:Zjadlam jedna wielka smaczna czerwona truskawe i nic wiecej we mnie nie weszlo.
S wrocil do domciu,wyszedl z mala na krotki spacera,a ja leze i kwicze :baffled:
 
a ja jakas nerwowa sie zrobilam przed tym usg, rece mi sie trzesa i jestem nie spokojna, pewnie dzisiaj sie rozwyje tak czuje :) nie wiem co mi jest ehh
 
Witajcie :-).

Ja niedawno wróciłam z poradni i na szczęście obeszło się bez insuliny :laugh2: a tak się bałam ,bo cukry mi trochę skakały:baffled: .
Następna wizyta pod koniec kwietnia, o ile doczekam;-).

Kubusiowa gratuluję zdania prawka. Właśnie dzisiaj przeklinałam los, że nie zrobiłam i że muszę się busami tłuc wszędzie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.

Czarnula to wszystko te hormony;-).

O widzę, że dobre wieści na szpitalnym.Oby tak dalej:happy:.
 
kubusiowa, gratulacje!!!
ja zdawalam ponad 10lat temu... za 3 razem mi sie udalo :)
czarnula, ja tez jestem jakas roztrzesiaona i niespokojna dzisiaj, wszystko mi z rak leci, na niczym nie moge sie skupic... a nie mam dzisiaj usg. nie wiem dlaczego, pewnie wlasnie hormony :) a Ty sie nie denerwuj, napewno wszystko jest dobrze :)
 
kubusiowa gratulacje!!! ja to chyba jestem rekordzistką - całe 6 razy i pół roku, także teoretyczny mi się przedawnił i zdawałam wszystko razem:)

u mnie też jakoś nerwowo, niby wszystko ok, ale stwierdziłam, że chyba naszykuję rzeczy do szpitala - może to mnie uspokoi.
 
Kubusiowa, gratulacje zdania prawka!


Kciukaski za wszystkie potrzebujące &&&&, a tym poddenerwowanym życzę poprawy nastroju, odpoczynku i relaksu!!:-)
 
reklama
Właśnie wróciliśmy z porodówki, zaciągnęłam męża coby się dowiedzieć czegoś więcej. Oczywiście zapomniałam spytać o położną :-D przyjęła nas bardzo miła kobieta, wyjaśniła wszystko dokładnie - co przynieść dla siebie, co dla dzidzi (okazuje się, że dla małego nie muszę mieć nic poza pampersami, linomagiem, pieluszkami tetrowymi i flanelowymi nie muszę już nic mieć. Dla siebie standardowo to, co do szpitala... Majtki siateczkowe nie są wymagane i zastanawiam się teraz nad ich zakupem... Przydają się?
 
Do góry