reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Anik wizyta u gina Cie nie minie ja aktualnie tez dowcipnie lecze stan zapalny potem kontrola.Idx do lekarza :tak:
 
reklama
Azula tak sądze, że sie przyda - na wakacjach nie bedzie możliwości wypożyczenia sprzetu niestety.
Kupiłam Małemu świetne kąpielówki z wkładem chłonnym - podobno nie potrzeba już pieluchy.
Musze tylko dokupić lycre i na ostatnią chwile butki, i bedzie plażowy komplet. Bo kapelusik już mam:)
A dziś kupiłam też spacerówke - chciałam tanią, lekką i małą, kupiłam cieżką, niecałkiem małą i drogą, za to przepieeeekną.
"Ja sie wcale nie chwale, ja po prostu niestety mam talent..." do takich akcji.
Dziś wieczór przy LM, nie jestem fanką piłki ale o dużą stawke lubie obejrzeć.
Miłego wieczoru:)
 
Pieszczoszka,u nas takie kolo sie zakupilo przy V i poszlo w odstawke.Jest napisane do 11kg i tak ma byc,ciezar moze utrzymac(choc nie koniecznie,u nas sie podtapiala,a wazyla 10,5kg),ale napewno nie jest to bezpieczne.Radze szukac czegos "mocniejszego" odpowiedniego do wagi.Po to sa wlasnie napisane te limity,bo robia testy i wiedza dokad to bezpieczenstwo jest,a kiedy zaczyna sie obnizac.Radze posluchac,ale przeciez i tak kazda z nas zrobi co uwaza za sluszne ;-)
Witajcie w niedziele i Zycze Wam Przewspanialego Dnia Mamy !!! :o*
Ja pobudke mialam o 4,bo Leo zazadal picia,a mnie sen odszedl.Trudno sie mowi.Dzis siedzimy w domu,bo nie wiem jak sie dzieciaczki czuc beda,a wieczorem jak bedzie dobrze,wychodzimy ze znajomymi na pizze,zanim sie nam kolezanka "podzieli",ehehe jest w ostatnim msc ciazy ;-)Bede wiec miala czas na odpoczynek,chocby ten popoludniowy ;-)
Milej niedzieli raz jeszcze i buzka!
 
Dziewczyny a co myslicie o kamizelkach do plywania...
Moja mala jest jak rybka i ciezko jest ja utrzymac na basenie wiec wykombinowalam ze jej kupie takowa kamizelke...
Kamizelka jest fajna w chwili kiedy nie chcesz uczyć dziecka pływać i ma spełniać rolę wyławiacza na powierzchnię .
W przeciwnym razie dość duża objętość wokół ciała kamizelki będzie wyciągała dziecko z wody .
U nas na basenie wszystkie dzieci w grupie uczą się tylko na tym co jest dostępne w danej chwili u trenera .
Nie wolno mieć żadnego sprzętu swojego i z niego korzystać .
Na łódkę np ,gdy kamizelka ma służyć jako kapok to świetna sprawa ,ale jak chcesz zanurzać malucha to u nas się nie sprawdziło .
Kubę kamizelka wyciągała z wody do swojej wysokości i dawał nurka buzią do wody lub na plecy .
Dla starszych dzieci myślę ,że już była by lepsza bo bardziej kontrolują ciało.

Trenerzy u nas mówią ,żeby korzystać ze wspomagaczy ,ale przede wszystkim pilnować i własne ręce to najlepsze zabezpieczenie dla takiego maluszka .
Kiedyś mieliśmy to koło z majtkami z dodatkowym daszkiem i ono było fajne .;-)

Teraz jedyne co bym zakupiła dla Karoli to takie kółko
https://www.youtube.com/watch?v=fPXqYlHiFTU

Wszystkiego najlepszego MAMUŚKI
 
As świetne daj linka gdzie to można nabyć i czy wielkośc na karku regulowana moja Amelia niestety łepek 3 miesiecznego dziecka ma:-(
 
reklama
azula te kółka są regulowane na pasku z zapięciem i na rzepie ,więc i 2 miesięczniakowi u nas rehabilitantki na basenie zakładają .
Karola w tym pływała właśnie na regulację napięcia i na poczucie własnego ciała w wodzie

tu jeszcze 1 filmik
https://www.youtube.com/watch?v=N1zzAXXXxDI

Kółko można zakupić poprzez kontakt meilowy

kolkodlaniemowlat@interia.pl

tel 600 888 715

cena 50 zł + koszty przesyłki

 
Ostatnia edycja:
Do góry