reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2012

DSC01892.jpgazla a masz fote typu-"ej żabojadzie stoisz mi na drodze":D:-D
 
reklama
azulko kochana jak Twoja gąsieniczka-córuś się pięknie uśmiecha!!-pierwszy raz widzę:)) a piesio rewelka oczuchy-wyczeszczuchy:D śliczny!<lol>:tak::-)
 
Witajcie,
dopiero co na fb napisalam,ze noc przespana i mam chwile dla siebie i Leo sie obudzil:sorry2: Ale go uspilam,zobaczymy na ile :-p Na szczescie temperatura mu spadla,ale cos kichac zaczal.Co bedzie,zobaczymy!
Trzymajcie sie chorowitki,bo widze ze sie zaczyna robic nieciekawie na koniec zimy.
Co do miss-misterow i galerii.Ja na zamkniety wklejam foto,a tylko na otwartym wkleilam na troche zdjecie Leo bo komus obiecalam.Bede Wam kibicowala,bo ja sie nie wlacze w konkursy.Kazde dziecko jest przesliczne z indywidualna uroda,w smiesznych,zadumanych sytuacjach,czy tak na codzien i kazdego z maluchow bede obkibicowala :-),a ja jako dumna matka wiem ze i moje dzieci sa przepiekne dla nas.Jezeli chodzi o reklamy,to juz mielismy 2 propozycje realne "na lapankach",jedna na festynie u nas w miescinie,a druga w czasie krecenia teledysku wloskiej gwiazdy scenicznej i nawet jak dodaja nam dumy jako rodzicom,to sie nie zgadzamy na takie "cus".Jest sie czym pochwalic,bo to "polechca" czlowieka,ale na tym koniec ;-)
Ja powtarzam Nessie dla zartow,jak czasem zrobi jaka glupotke "dziekuj losowi,ze masz urode" ;-):-D
Zycze Wam spokojnego dnia,bez problemow,zdrowiejcie Wy i dzieciaczki,nie poddawac mi sie,niebawem juz wiosna!Uciekam zajac sie kichaczem,bo widze ze ze spania nici :o*
 
reklama
Witam się porannie, mąż wyprawiony do pracy a ja zaraz wracam doleżeć po kiepskiej nocy:-)
Anik dzięki za kciuki, na szczęście u nas już jest ok:-), dziś ostatnia dawka antybiotyku ale niestety ze spacerami jeszcze chwilkę się wstrzymamy:no: Szkoda że ty jeszcze na lekach ale miejmy nadzieję że pomogą i już będzie ok:-)
Wszystkie dzieciaczki są super i też jestem za konkursem:-)
Kilolek zaproszenia wysłąne na facebooka:-)
Fiore zdrówka dla Leo:-)
As kciuki za Karolinkę:-)
No nic uciekam się położyć póki maruda śpi:-) Miłego i spokojnego dnia dla wszystkich:-)
 
Do góry