reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lux Med Warszawa Czy tam jest choc jeden ginekolog wart polecenia?

reklama
Szukam dobrego ginekologa w Lux Medzie.Jestem po operacji i przedwczesnym porodzie teraz planuje zajść w kolejną ciąże i potrzebuje dobrego specjalisty. Dziewczyny jak znacie jakoś godnego polecenia to piszcie
 
Ja zdecydowanie odradzam dr. Grzesia jak coś się może dziać w ciąży :dry:. W mojej pierwszej ciąży wylądowałam w szpitalu z zapaleniem woreczka żółciowego i wątroby a pan doktor się darł, że się czegoś nażarłam i mnie trzustka boli i kazał jeść jabłka z ryżem to mi przejdzie (nie dał skierowania na żadne badania w tym kierunku :nerd:), na szczęście poszłam do prywatnego lekarza i trafiłam w porę do szpitala :tak:.
Ale nigdy w życiu nie pójdę już do tego lekarza :sorry2:.

Ja ostatnio byłam u Makowskiego, ogólnie średnio mi się podobał :dry:, ale do tej dr Marek są straszne kolejki :szok:.
 
Witam serdecznie.
Szukam dobrego ginekologa w Lux medzie na Racławickich. Jestem w 10 tyg. ciąży i szukam dobrego specjalisty do poprowadzenia ciązy. Jeżli możeci mi tez doradzic w którym szpitalu warto rodzić? DZIEKUJE za pomoc:-)
 
ja również odradzam dr Grzesia, przez niego stracilam malenstwo:-(było to prawie 2 lata temu. Miałam wykuiopny abonament przez firmę, od pierwszego momentu, gdy dowiedzialam się,ze jestem w ciązy byłam prowadzona przez tego lekarza. Chodziłam na wizyty i badania w wyznaczonych terminach.Zadzwoniłam w 13 tygodniu z informacja, że zaczynam plamić. Umówił mnie na wizyte nastepnego dnia, podczas której stwierdził,ze najwyzej strace kilka-kilkanascie mm nabłonka. Byłam w szoku, pojechałam do innego lekarza,ale było juz za poźno...
 
Dziś zapisałam się do dr Radusiewicz, chwalonej na początku tego wątku, na najbliższy termin ....................... 1 lipca.
A ponoć Lux Med przyjmuje bez oczekiwania i kolejek.

Orientujecie się czy ta dr pracuje na Karowej i przyjmuje w przychodni przyszpitalnej?
 
Witam dziewczyny. Ja jestem po 2óch ciążach - obu prowadzonych w Lux Medzie, bo tam mialam abonament z pracy.

Pierwsza u dr Grzesia i NIE POLECAM - jeden wielki koszmar. Stary pierdziel który czepia się byle czego. Jak szłam na badanie to się tak denerwowałam że mi ciśnienie skakalo. A on mi wtedy robił awanturę że za dużo tyję (15 kg na całą ciążę utyłam) i że mi grozi zatrucie ciążowe. Do tego, ponieważ mi się pociły stopy to wysłał mnie do dermatologa, bo jego zdaniem to miało grozić dziecku (dermatolog mało ze śmiechu nie umarła jak to usłyszała). Ani razu nie dał mi zwolnienia. Fakt, że całą ciążę się dobrze czułam, ale już pod koniec 8mego miesiąca byłam bardzo zmęczona i chciałam sobie po prostu tydzień odpocząć. To mnie z gabinetu z krzykiem wyrzucił. Kawał chama i tyle. Nigdy więcej!
Drugą ciążę prowadził mi na Szernera dr Krzysztof Głowacki. No, tu było o niebo lepiej - sympatyczny lekarz, zlecał wszystkie badania, wszystko sprawdzał, był zawsze miły i pomocny. Jedyna wada - też ze zwolnieniem. Miałam stwierdzoną cukrzycę ciążową i od diabetologa zlecenie pójścia na zwolnienie, bo trzeba przestrzegać diety, kłóć się kilka razy dziennie, unikać stresu itd. Natomiast Pan doktor stwierdził że cukrzyca nie jest podstawą do zwolnienia i odmówił jego wystawienia. No cóż, różne są podejścia....:baffled:

Teraz moja firma zmieniła ubezpieczyciela i już do Lux Medu nie chodzę. Ale jeśli mogę Wam coś podpowiedzieć - jeśli płacicie za wizyty prywatnie, to idźcie do przychodni "Babka Medica" - to jest w wieżowcu na przeciwko Arkadii. Teraz chodzę tam i tam przyjmują chyba sami ginekolodzy, a takiego nagromadzenia ciężarnych na metr kwadratowy nie widziałam nigdzie indziej. I naprawdę, sądząc po opiniach, to nie wiem czy jest tam zły lekarz.

Życzę Wam spokojnej ciąży i trafienia na wspaniałych lekarzy.
 
Witam,
Troszke mnie przeraziły wasze opinie na temat Lux Medu, od lipca będę korzystał i ich usług na al. Stanów Zjednoczyonych, czy możecie mi polecić jakiegoś ginekologa z tego centrum.
To moja pierwsza ciąża i troche sie boje,
Z góry dziekuje za wszelkie informacje :happy2:
 
reklama
Hej

Moją ciąże prowadził dr Grześ, puki nie wyszła mi cukrzyca. Pozniej przeniosłam się do poradni przyszpitalnej na Karowej. Wydaje mi się, że przy zdrowej ciąży jest on ok. Bada dokładnie i przepisuje skierowania na badania (ale to chyba normalka;) - ja generalnie nie mam zastrzeżeń, ale i nie polecam jakoś szczególnie...

Dziewczyny - głównie te co mają abonament w lux-medzie ale nie tylko: powstala niedawno fajna stronka z niezależnym forum o lux-medzie - myślę, że fajnie byłoby dzielić się opiniami na temat lekarzy i polecać sobie tych najlepszych:
www. lux-med.com
 
Do góry