reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

Nova wielkie gratki, sliczny maluszek :-)
Ja też już po wizycie, Szymon waży 560 gram, nerki są w porządku i wszystko rozwija się prawidłowo, wiercil się strasznie :-)
Następna wizyta 22.10 i dostałam na glukoze, teraz ja się będę męczyć ;-)
 
reklama
Natka śliczny!!! Cieszę się że wszystko w porządku i tylko na strachu się skończyło :-)

Margarita pięknie! Mój synuś na każdym usg szaleje. Wczoraj mi babka na usg powiedziała, że jest wyjątkowo trudny :-D Gratuluję kochana!


Czekamy na Choco i Ati :-)
 
Ale wiecie co?
Często piszemy, że maluch Bozienki,czy Kropeczki jest taki duży. Tak patrzę na tabelkę co Wam dawałam kiedyś i prawda jest taka ze po 20 tc każdy tydzień to u dziecka średnio 100 więcej. Dlatego dziewczyny z początku terminu mają takie duże brzdące. A fenomenem jest to ze o ile do 20 tc nasze maluchy rosły do ok 500g tak teraz przez kolejne 20 przybiora ok 3 kg :szok:
 
Magda jeżeli tak będzie to mój będzie miał jakie 3.700 ;-) teraz to już każdy maluch rośnie w swoim tempie mój niby nadal o 2 tygodnie większy ale pewnie się wszystko unormuje do końca ;-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny, fajnie dzielić się radością :-)
Masz rację Magda, lekarz mi powiedział, że to idealna waga, więc widać dzieci z początku lutego po prostu taką mają :-)
 
Do góry