reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

Na 90% dziewczynka (!!!!????!?!). Ma 4.70 cm i Pan doktor zaproponował powrót za 2 tyg żeby zbadać dokładniej jak "gwiazda będzie wieksza" ;)
Oczywiście poryczałam się ;)
 

Załączniki

  • 1438104260383.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 65
reklama
Dobrze to i ja napisze co i jak u nas :)
Z OM wychodzi mi 13 tc 4 dni
Z USG 13 tc 2 dni - tak jak ostatnio :)
Dzidzius ma 7 cm 57 mm :)
Przeplywy prawidlowe, wszystkie pomiary w normie :)
Dzidzius ladnie sie ruszal i ssal palucha :)):))
Termin na 29.01-31.01 ale zostaje tutaj ;)
 
reklama
Do góry