reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

reklama
Bozienko cieszę się,że i u Ciebie wszystko dobrze! Waga synusia fenomenalna :-)



A to moje Tricky Baby z jęzorem na wierzchu ;-)

skanowanie0006.jpg

skanowanie0008.jpg
 

Załączniki

  • skanowanie0006.jpg
    skanowanie0006.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 51
  • skanowanie0008.jpg
    skanowanie0008.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 48
Magda :-D pytałam lekarza czy nie za dużo on mówił ze nie wszystko jest dobrze nawet pokazał mi wykresy wiec jest na środku ;-) stwierdził wszystko idealnie wiec się nie martwię najwyżej będzie mały kolos ;-) dalej mi wychodzi termin na 19.01 z wymiarów ;-) i chyba już tak do końca zostanie ;-)

Madzia strasznie się ciesze ze i u Ciebie wszystko dobrze i ze będzie śliczny zdrowy synuś :-) dziecia piękne :-) umnie maleństwo Buzke otwierało wkoncu był ruchliwy na usg a nie tylko leżał ;-)
ZA DZISIEJSZE WIZYTY TRZYMAM KCIUKI :-)
 
Bozienko mój synek tez sporo wyprzedza termin,ale u nas trzymają się tego z usg genetycznego. Cieszę się,że jest spory bo jednak przy wcześniejszejszym cc będzie silniejszy :-) No i prawda jest taka,że teraz każdy tydzień to bardzo duży przyrost u naszych maleństw więc nic dziwnego, że są takie różnice. Nam nie podają wagi,bo uważają że jest to nie miarodajne. Szkoda trochę...
 
Magda ja w poprzednich ciazach tez nie miałam podawane wagi jedynie pod koniec z synem lekarz powiedział ze będzie około 3 kg a urodził się 3500 z córką przed cc mówiono ze będzie jakieś niecałe 2 kg no i wsumie się sprawdziło bo 1950 ;-) a tak jak patrze na przyrost to tydxien temu ważył 489 g a teraz 548 g :-)
 
A więc tak... Wszystko w normie :-):-):-):-) Maluszek waży 370 gram. Główka ma średnicę 5 cm,, obwód brzuszka 15,76 cm. Serduszko, nerki, żołądek, mózg rozwijają się prawidłowo. Kość udowa 3,21 cm. Widać, że rośnie uparciuch. Za nic nie chciał pokazać buzi i nie ustąpił do samego końca :szok:
 
reklama
Do góry