reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

Hej kochane :-)


Ja juz po. Usg trwało godzinę. Ja oczywiście już panika,że coś jest nie tak. Dwie radilog i jakaś inna lekarz przyszły. Myślałam,że na zawał zejde...okazało się,że sprawdzali łożysko. Jest nisko,ale chcieli mieć pewność,że nie zachodzi na szyjkę. Poza tym maluszek szalał o nie mogli dobrze zobaczyć żołądka. Tak więc szukali i sprawdzali,aż wreszcie powiedzieli,że wszystko jest dobrze. Maluch spory. Obwód główki 167. Długość kości udowej 33. Z usg 20tc i 2d,czyli ładnie rośnie. Łożysko nie zachodzi na szyjkę. Mam się nie martwić. Kolejne usg u nich za 4 tygodnie dokładnie w urodziny mojej Nelly :-)

Na koniec pomimo braku współpracy przez godzinę, maleństwo pięknie ukazało swoją dupencje od dołu i juz wiemy,że mamy synka :-)

Dziękuję ślicznie za kciuki!!!!
 
reklama
Madzia gragulacje ciesze się ze wszystko dobrze :-) a mówiłam ze będzie synek
Ja juz po wszystko na swoim miejscu wszystko ma ruchliwy strasznie dalej jest synek i juz tak zostanie z tego to już napewno dziewczynki nie będzie ;-) waga 548 g obwód główki 20.79 cm obwód brzuszka 18.01 cm kość udowadnia 3.99 serduszko ok wszystko w jak najlepszym pozadku
Zdj takie sobie bo uciekał ;-) i Buzke pepowina zasłaniala
 

Załączniki

  • 1443100794093.jpg
    1443100794093.jpg
    8,5 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Do góry