reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

reklama
Emka płeć możesz poznać z kariotypu. Miałaś amniopunkcje albo biopsje kosmowki?

Kati ja znowu.końcówki ciąży się panicznie boję więc aż tak nie czekam na to :eek:


Powiem Wam, że swojemu przeczuciu wierzyłam długo. W ostatniej ciąży mnie jednak mocno zawiodło i teraz już wiem, że nie mam co przeczuwac :-D
 
Magda doklanie nie ma co przeczuwac okaże się wszystko nie długo :) co do końcówki to każda z nas się obawia pewnie porodu, ale ja pamiętam jak w drugiej ciazy pod koniec miałam już dość ból żeber, kręgosłupa itd zle mi się spalo, wiec z upragnieniem wypatrywalam objawów porodu aby już się nie męczyć :)
 
A że pierwszego syna urodziłam po termine był przenoszony miał krostki na twarzy ważył 4 kg ( przy wadze 54 kg w dniu porodu) miałam problem z urodzeniem później jużywam lekarze skakali po brzuchu aby jak naiszybciej wyszedł, choc ledwie się udało. To wplasnie przy drugiej ciąży nie chciałam rodzic po terminie. Udało się 10 dni przed terminem i ważył 3600 poród ok:) ale od 36 tc stosowalam olej z wosiolka w lapsulkach dopochwowo na uelastycznienie szyjki( dziewczyny na forum polecaly na szybszy poród) i faktycznie szyjka była świetnie przygotowana i szybko się rozwierala no i nie rodzilam po terminie :)
 
reklama
Do góry