reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutoweczki sie chwala (zdjecia testow, brzuszkow, dzieci, mezow, plackow, psow etc:-)

Smoniczka, domikcw- moj lekarz powiedzial zebym 15 min przed wizyta zjadla cos bardzo slodkiego- marsa lub inny batonik, wtedy dziecko jest duzo bardziej ruchliwe i latwiej zobaczyc plec:) u mnie podzialalo:)))
 
reklama
Dziewczynki wpadam na chwilkę, nadrobię wieczorkiem albo jutro. Wrzucam tylko fotkę z pozdrowieniami dla e-ciotek
laugh.gif
laugh.gif
 
Martik77 moja kolejna wizyta to połówkowe więc może wtedy lekarz coś dojrzy jak będzie dokładnie oglądał :-) (mam przynajmniej taką nadzieję) nie zaszkodzi batonik przed USG :-)

Domikcw mnie nie przeraża to, że nie wiem kto mieszka w brzuszku. Jak się nie dowiem do końca ciąży to trudno. Ale jednak cichą nadzieję mam, że jednak się pokaże :-)
Marta-l gratuluję udanej wizyty, fotka śliczna:-)
 
marta - faktycznie... siusiak jak malowany :-) tu już nie ma mowy o pomyłce co do płci :no: :-)
martik - ja też słyszałam o tym batoniku przed badaniem. Tuz przed I prenatalnym USG zapodałam sobie snickersa i Maluch faktycznie brykał :tak:
 
reklama
Do góry