reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutoweczki sie chwala (zdjecia testow, brzuszkow, dzieci, mezow, plackow, psow etc:-)

reklama
Powiem szczerze ze nie, my planowalismy ale jakos myslelismy ze dluzej nam z tym zejdzie a tu odrazu :-)

Znaki zodiaku jakos nie interesuja mnie,oczywiscie jak przegladam gazete i jest choroskop to przeczytam ale za sekunde zapominam :-)

Moja mama zakrecona na tym punkcie, przez telefon mi czyta :-)

mi samo wyszło :) też o tym nie myślałam :)
 
IMG-20120621-00002.jpgmoja fasolka :)
 
No to może i ja się pochwalę. Teścik zrobiłam wczoraj, ale nadal nie mogę uwierzyć:) Dzisiaj byłam na badaniu krwi, potwierdziło, że jest fasolka, ale nadal nie wierzę:) może wizyta u lekarza mnie przekona (zaplanowana na przyszły czwartek).

A oto moje kreseczki:
DSCN2824.JPG
 

Och Lady, jaka sliczna! Jak ci zazdroszcze:-D

Dziewczyny, wszystkie kreseczki sliczne i zdecydowanie widoczne.

Co do terminu na luty ja mialam nadzieje ze na grudzien sie uda (ja sama jestem z grudnia i uwazam ze ten miesiac jest magiczny generalnie) ale w marcu sie nie udalo, tak ze w kwietniu sie zdenerwowalam i przegapilam owulacje. Dopiero w maju wzielismy sie do roboty i wychodzi luty :-) A czy wyjdzie Wodnik to nie wiem, raczej obstawiam na Rybki i nawet wolalabym bo w rodzince jest troche tego i tego i generalnie u nas Rybki sa sympatyczniejsze:rofl2: Chociaz mi sie horoskopy nie sprawdzaja i nie bardzo w nie wierze;-)
 
reklama
Do góry