reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutoweczki sie chwala (zdjecia testow, brzuszkow, dzieci, mezow, plackow, psow etc:-)

Angy nie martw się :) u mnie też jeszcze nie widać, wyglądam tak jakbym się najadła bardziej niż zwykle a że zawsze miałam tendencję do brzuszka to nikt nie sądzi że tam ktoś zamieszkał.
 
reklama
DSC_0141.jpg
To teraz ja się pochwale brzuszkiem :-)
 
dzisiaj spotkałam koleżankę której nie widziałam z miesiąc pewnie i stwierdziła że widać :) ciekawe co rodzice powiedzą jak pojedziemy w weekend
 
piękne brzuszki dziewczyny! u mnie też jeszcze nic nie ma... tak jak bym była poprostu najedzona.

patik - nie ma opcji żebym ja sie przeprowadziła do meża. to raczej on musi szukac pracy bliżej i on przyjdzie do mnie. lekko nie jest no ale cóż... takie mamy czasy
 
reklama
Do góry