reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

kaskax25, przyszlirodzice, Syneczki2, agawa1, Margaritta, lileczka, patrysia, Rekinasia, Ania31, ania_ajra, Myyszaaa, Zytka w imieniu Mai dziękuję wam za życzonka.

My już po imprezie urodzinoowej, była w sobotę. Mimo tego, iż odbyła się u nas w domku jakoś daliśmy radę. Zrobiłam tylko 2 słatki i kanapi i kupiłam tonę słodyczy:)

spokojnej nocki życzę
 
reklama
no hej dziewczyny

moniamonis
- to tak jak u nas tez zrobilam 2 salatki, buraczki, modra kapuste, schabowe, kurczaki az 2 i rolady... potem byl tort ale tata ma zdjecia w swoim aparacie wiec musze poczekac az agra zeby pokazac :tak:
syneczki - no to bys miala dobrze ze kolega okazal sie pomocny ;-)
kropecka
- zdrowka :tak:
mysza - to za niedlugo sam zacznie smigac :tak:
agawa - dziekuje bardzo za snieg u nas tez zaspy jak nie wiem masakra chyba teraz dopiero zima sie zaczela popstrykam fotki za niedlugo jak pojde na sanki z malym bo wczoraj zapomnialam aparatu :dry:
gosia78 - u nas tez wychodza bo noce jakies niespokojne a poza tym wszystko gryzie ale sprawdzic nie da :no:
 
Cześć Dziewczyny!

Chciałabym Wam się pochwalić,że wczoraj urodził nam się w rodzinie Mikołajek:-)Siostra mojego M jest szczęśliwą podwójna już mamusią,z lekka obolałą bo miała cesarkę a Mikuś ważył 3250 i mierzył 57cm:-)

A co u nas? Ostatnie 3 nocki były cieżkie,Marcysia ok.2 budzi się jak zwykle na cysia po czym kiedy próbuje odłożyć ją do łóżeczka wybudza się i strasznie płacze.Pomaga noszenie na rękach,albo przystawienie do cyśka:-(Kiedy już zdaje się że zasnęła na tych rękach i ją odkładam histeria zaczyna sie od początku:szok: Nie wiem co jej się poprzestawiało,bo juz miałam ją pochwalić,że nocki mamy niezłe-no to mam!!:wściekła/y: Najgorsze jest to,że tatuś np. nie może nosić na tych rękach-pruje się wtedy na całe gardło.Wczoraj się poddałam i wzięłam ja do łóżka i jakoś do rana była spokój,ale jak tak ma być co noc to ja dziękuję.... Natomiast w ciągu dnia jest rewelacyjna,pogodna,chętnie sie bawi,je-nie ma problemu!Nie wiem co się dzieje w nocy?W każdym razie po tych trzech nockach jestem padnięta :-(

Cloe i Mysza dziękujemy za karteczki urodzinowe;-)

Pozdrawiam Was wszystkie mocniasto jak zawsze!
 
Zytko jak bym widziała Madika z przed niecałego tygodnia...ja mam to juz za sobą Tobie życzę cierpliwości i przypływu sił bo są naprawde potrzebne... dasz rade słońce :tak: A karteczka od nas doszła? bo juz zaczynam sie niepokoić wysłąłam juz prawie tydzień temu :dry: A i gratulujemy ciociu Mikołajka :-D a Marcelince kuzyna :-D
Patrysia no fakt akurat ten kolega jest niezastąpiony ;-)
Dziewczyny wieżycie wogóle w przyjaźń damsko-męska? i tylko przyjaźń?
 
Zytka oczywiście ogromne gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców, wycałuj tam Mikołajka przy najbliższej okazji :-)
co do nocek to masz podobnie jak ja z Gabi, co prawda nie płacze tylko po prostu jak ja odkładam po karmieniu to się wybudza ,siada w łóżeczku i zaczepia, no i zazwyczaj ląduje w naszym łóżku i wtedy do 9 śpi:) czasem ląduje u nas dopiero tak o 5-6 przy drugiej pobudce na cyca ale nie raz juz o 1 nie da się odłożyć bez protestu :) ostatnio dopiero skapnęła ze juz bez szelek może sobie pozwolić na zmianę pozycji i wierci sie odsć długo , mości sobie posłanie i najczęściej ląduje na brzuchu co jest totalną nowością jeśli chodzi o jej pozycje do spania, no i jeszcze jak juz zostaje z nami w łóżku to owszem possie sobie cycusia ale potem wtula sie w tatusia, no to tak od trzech nocek zauważyłam , tak słodko to wygląda no i poza tym teraz tatuś musi dzielić sie miejscem z córeczką i ja sie zdecydowanie lepiej odsypiam :-D:-D:-D a tatus i tak przeszcześliwy ze córcia tak do niego lgnie nie nie zważa na niewygodę;-)
ja właśnie zastanawiam sie na menu na urodzinki , szukam i szukam az w końcu jak znam życie zrobię standardowe sałatki, machnę jakieś schaboszczaki, wędlinki, jajka w majonezie, tort i ciasta i po krzyku ;)
imprezka planuje robic w sobotę taką bardziej oficjalna dla najbliższej rodziny a w niedzielę znajomi , czyli juz bardziej na luzie :)
Syneczki no to @ złośliwa była wyjątkowo ,jak to @!!!
Agawa i Patrysia a u mnie śniegu niet, podeślijcie troszku:) dzieci się uciesz!!!! chociaż ja już bym była za wiosna jednak, Gabi pewnie tez , właśnie wczoraj przyjechała chrzestna i kupiła juz prezencik na roczek , rowerek taki co to w najbliższym czasie będziemy pchać a dopiero za jakis czas córcia dosięgnie do pedałów, , moja siostra ma taki dla swojej córeczki ,tez dostała na roczek i przez dwa sezony złużył jako popychacz a teraz już dosięga do pedałów i sama jeździ , na tajnym wkleję fotke :)
któras z was pisała o prezentacji z robionej w power point . kurcze super pomysł ale ja takie beztalencie do komputera, nie uda mi sie za chiny ludowe takie coś zrobić ,ale za to uraczę gości zdjęciami z płytek, a mam ich troszku , nazbierało sie przez ten rok :) dzięki za podsuniecie pomysłu!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam sie dzis juz bardziej rozgarnieta jestem :sorry2:ale cieżko z dwójka takich domyslnych dzieciaków szafki musiała pozawiazywac bo mały ciagle siedział mi w talerzach i garnkach co sprzątnełam to na nowo wyciagał i biegałam wczoraj ciagle miałam dosc a dzis spokój za to wchodzi na łóżka pufki i boje sie zeby nie spadł nawet czasu do wc nie mam isc:-( ale jakos sobie radze

poczytam co u was
 
helo :)
Aniu no domyślam się jaki masz w domku sajgonik, u nas Gabi upatrzyła sobie szafkę pod TV i nagminnie wywala kasety i płyty, ale zazwyczaj tak jest że jak sobie kilka wywali to odchodzi i juz ją to miejsce nie interesuje ,natomiast wystarczy sprzątnąć to co wywaliła to za chwile znowu siedzi i robi swoje :-D no więc zazwyczaj juz zostawiam to zaczarowane miejsce w spokoju i wiodok rozsypanych kaset wszedł w krajobraz pokoju, w kuchni natomiast ma swój czarodziejski karton a w nim miski, kartoniki po heratach, ryżu itp, łyżki, pokrywki i to jest jej świat, na szczeście w szafkach nie lubi grzebać(na razie) zdazyło jej sie kilka razy w szafce z garami ale to na szczęście bezpieczne i szybko sie sprząta, natomiast szafka z talerzami , no cóż chyba jednak jakies zabezpieczenie sie przyda bo to różnie bywa i nie wiadomo co jej do główki strzeli
 
Helloł:-)
muszę coś skrobnąc bo jeszze zapomnicie że taka Cloe istnieje;-)Zima u nsa pełną gębą Julka zachwycona ja trochę mniej, czekam na wiosnę:tak:Oliwka chodziś jeszcze nie chce choć zdaza je j się zrobić parę zamodzielnych kroczków jakoś nie zalapała bakcyla
Ania 31 taki sajgonik mam na co dzień szafki mam pozabezpieczane ale wystarczy że Julka którąś otworzy i nie zabezpieczy za sobą ... Oliwka takiej okazji nie przepuści :blink::sorry2:i cóż zrobić sprzątam po kilkanaście razy dziennie a i parę talerzy już poszło niestety
Myszko ano utknełam i poki mój tao nie będzie miał większego luzu w pracy, o jakmś wyjściu bez dzieci nie mam mowy. A na weselu wybawiłam się świetnie:-D i naprawdę fajnie jest zatęsknić za dziećmi:tak:
Ulenka ja też przed roczkiem poszukiwałam super przepisów a skończyłam standardowo. :sobotę dokawy sałatka owocowa, słodycze , na kolacje bogracz, dwa rodzaje sałatek jarzynowych , zimna płyta, w niedzielę obiad to rosól schab pieczeń, sałątka z pekinki potrawka z marchewki, buraczki...
Syneczki nie wierzę i taka przyjaciłę mężą miałabym w szcsególności na oku;-)
 
reklama
100 lat, 100 lat dla Dominiczka.
Najlepsze zyczenia urodzinowe z okazji pierwszych urodzinek
sklada ciocia Kasia z rodzinka
 
Do góry