reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Ale tu cicho..
witam sie:)
Amela takze zaczyna interesowac sie bajkami ale niestety tylko na moment;/ i tez najbardziej podobaja jej sie reklamy:p
mala dostala na dzien dziecka 2 komplety garnkow i filizanek tak wiec teraz na calego gotuje i wszystkich karmi hihihih
bratanek nadal w szpitalu- z tego co sie teraz dowiedzialam to probuja wychodowac te bakterie ale jak na razie nic sie nie wychodowalo czyli ze niby dobrze bo moze nie ma tego zapalenia opon... sama juz nie wiem i po usg brzuszka stwierdzili ze maly ma zlogi w woreczku zolciowym ale gdzie u takiego maluszka?:confused:
A dzis maja robic mu kolejna punkcje;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Krecika Igor w ogóle ignoruje :) puszczacie im jakieś słuchowiska? mam tego trochę na cd przegranych - takie bajki muzyczne
Moniamonis teraz przemówiłaś zrozumiałym językiem :-D zabawni są, czasem oglądałam w tv ich program
Przyszlirodzice najgorsze, że lekarze są często bezradni i eksperymentują z diagnozami i leczeniem... :(
 
Czesc laseczki.Zajrzalam sie przywitac i usciski zostawic :sorry::-D

W TV Niki sie czasem zapatrzy, reklama jakas, zwierzeta jak są tez fajnie, i jest jeden program w ichniejszej TV ktory jej przypadl go gustu-nie jest to kreskówka- sa tam ludzie normalni, duzo dzieci i historyjki rózne- jest kolorowo- i siedzi 15 min i sie patrzy.To tyle jej zaineresowania TV. Zabawki nowe zakupiłam- sobie mysle- moze sie zajmnie czas jakis:sorry: owszem cale 10 minut:-D ale schowam jej czesc i wyjmę jak wrocimy z PL- znow bedzie radosc na jakis czas:tak:

Nas pogoda rozpieszcza od tygodnia- takich tropikow to tu dlugo ludzie nie pamietają:-)Milusio. Dziewczynki zdrowe, ja odliczam dni do 14 lipca:-)

Wszystkie sciskam mocniachno i mysle o Was- serio:-p
 
Jestem żyje choć ledwo
Olik ogląda wszystkie baje z mini mini jak lecą a Madik praktycznie tylko teledyski z piosenkami dla dzieci i początki bajek czego się dziwić w końcu muzyka leci. Jak by nie patrzeć ma na imię Amadeusz więc.....z muzyką za pan brat ;-)
Wyrodna matka jestem wyczaiłam dziś ze ma 12 ząbków a ostatnie wyliczanie zakończyłam na 8 co za wstyd...
 
Syneczki zachowanie SKANDALICZNE!!nagana, za to, że nie czyhasz z łyżeczką przy ustach Madika, żeby wystukać każdy drogocenny ząbek! :-D:-D:-D mam też trochę na sumieniu w tej sprawie, ale w sumie, gdybym chciała liczyć zęby, to bym była dentystką a mam inne pasje hihi
 
witam:-):-)
Co do oglądania tv to Oskar uwielbia Teletubisie:-D, nawet się z nich śmieje na głos:tak:Druga pasja , jak już pisałam to samochodziki.Potrafi tak przez pół godziny stać i palcem przesuwać je po meblach:tak::-D:-D:-D
przyszlirodzice -zdrówka dla małego:tak:
pozdrawiam:-):-)
 
Witam sie z rana
Z bratankiem juz lepiej 2 punkcja wyszla dobrze ale jeszcze musi zostac w szpitalu bo musi wybrac caly antybiotyk dozylny.

Czy wasze maluszki tez lubia wciskac sie w kazdy kat? Amelka najlepiej wlazila by tam gdzie sie nie miesi tzn za pufe szafke fotel i do kazdego rogu sie pcha i najbardziej lubi siedziec pod sciana....
A no i lobuziara z niej niesamowita wczoraj zabrala dziadkowi portfel i schowala sobie i zaczela dziadka wyganiac ze ma juz isc do domu hihiihih maly zlodziejaszek:)
U nas idzie kolejny zabek gorna lewa 2 juz widac pod dziaselkiem wiec niedlugo sie przebije. A i jak chce jej sprawdzic czy jzu zabek wyszedl to zawziele grzyie mojego palca a skubana ma takie ostre zeby ze hoho.
Syneczki- nie dziwie sie ze nei zwuwazylas bo teraz mialas tyle na glowie... :)
kaska- jak tam sie czujesz kiedy maz wraca?
rekinasia- brak mi slow na anszych lekarzy a to co dzieje sie w Gorzowskim szpitalu to jest poprostu skanadal.
Margaritta- szykuj sie do wyjazdu bo juz nieduzo ci zostalo:)
Patrysia, kropecka, mysza, anie, i reszta gdzie wy sie podziewacie?
Moja mame wypuscili 3 tyg temu do domu chociaz wcale nie najlepiej wygladala a sprawa z tym wypadkiem ciagnie sie do dzis.... A anjlepsze jest to ze zakald jeszcze do dnia dzisiajszego nie uznal tego jako wypadek przy pracy. A njagorsze jest to ze mama ciagle po lekarzach biega oczy caly czas jej lzawia, podraznione ma wszystkie blony sluzowe i nie slyszy na jedno ucho:szok::angry: i mowi ze czuje jak by z dnia an dzien coraz mniej slyszala boje sie zeby to nie uszkodzilo w sposob trwaly oczu, uszu i ukladu nerwowego:(
Bo czasem jak z nia rozmawiam to sie zapomina co mowila i co chciala powiedziec albo mowi co innego:( nigdy wczesniej tak nie bylo:( podobno ta substancja moze sie uwalaniac do pol roku z organizmu.. :(
Mowie wam dziewczyny ja juz psychicznie nie daje rady ciagle jakies problemy:(
 
Przyszlirodzice fakt, passę macie nie najlepszą :(, myślałaś, żeby skonsultować się z prawnikiem a propos uszczerbku na zdrowiu twojej mamy? jak mogą tego nie uznać za wypadek przy pracy? nie zapewnili bezpiecznych i higienicznych waruknów pracy!!
Margaritka minie w okamgnieniu, nie wiem kiedy rok minał a co mówić miesiąc...
Igi to miłośnik kącików, nawet jeśli w grę wchodzi wciskanie się między pudełka i inne rupiecie :)) widać coś w kącikach musi być pociągającego, czego dorośli ze swojej perspektywy nie widzą :-D myślałam, żeby kupić Igoroi namiot - taki wigwam dla dzieciaków, który w pokoju można postawić, żeby miał swoją mysią dziurkę, gdzie może się schować, ale wiecie, jak to bywa z dzieciakami, najfajniejsze zabawki to nie zabawki :)) pilot, pudełko, garnek, buty etc., jak znam życie, to wigwam stałby pusty i służył jako pojemnik na graty Igora :-D
 
Cześć dziewczyny!:-D
Ja tylko na chwilkę się przywitać i dać znać, że u nas wszystko w porządku.
Niestety brakuje mi czasu na BB, ale... jeszcze tylko trochę i WAKACJE.
Obecnie tonę w dokumentach ... więc wybaczcie :rolleyes2:
Pozdrawiam!
 
reklama
Przyszlirodzice jak chcesz to podeślij maila na priva, popytałam naszego BHPowca to tę sprawę i opisała mi, jak twoja mama powinna postąpić, ona nie radzi korzystać z pomocy prawnej na tym etapie, dopiero gdyby standardowa procedura zawiodła
 
Do góry