reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
No właśnie sama nie wiem moje dzieciątko 169, w związku z tym że aktualnie szukam problemu (cała ja - nie mogę się wyluzować) to wyczytałam gdzieś że to za dużo i już stres 😟
Kochana to jak najbardziej normalne tętno na tym etapie. Spokojnie... Piękny zdrowy dzidziuś rośnie i tym się ciesz!!!
 
Dziękuję, tak się boję to moja pierwsza ciąża po latach starań z in vitro i wiesz jak to jest...
Wiem kochana bo ja miałam ciążę z synkiem od razu po poronieniu i wiem jak człowiek choć chce wierzyc że jest wszystko dobrze, to doszukuje się najmniejszych pierdół, samemu sobie robiąc w ten sposób masę stresu. Ale słońce, na pewno jest wszystko dobrze. Dzidziusiowi tętno może podskoczyć nawet od tego, gdy poczuje słuchawkę od aparatu usg. Na późniejszym etapie ciąży, jeszcze nie raz to kochana zobaczysz. Mi to tłumaczył lekarz, bo też bałam się bardzo... Ale musisz wierzyc i jak najmniej się napędzac negatywnie, zeby nie denerwować dzidziulki w brzuszku!!!
 
wyszliśmy na spacer z nadzieją, że nie będzie już tak upalnie, ale nic z tego 🥲 powiem wam, że się mocno zmachałam, dwa razy potrzebowałam usiąść na murku, tak mi było słabo ☹ a na koniec poszliśmy do sklepu gdzie mnie nagle odruch wymiotny złapał 🤣 na szczęście obyło się bez wymiotów, a teraz już leżę i odpoczywam
 
Wiem kochana bo ja miałam ciążę z synkiem od razu po poronieniu i wiem jak człowiek choć chce wierzyc że jest wszystko dobrze, to doszukuje się najmniejszych pierdół, samemu sobie robiąc w ten sposób masę stresu. Ale słońce, na pewno jest wszystko dobrze. Dzidziusiowi tętno może podskoczyć nawet od tego, gdy poczuje słuchawkę od aparatu usg. Na późniejszym etapie ciąży, jeszcze nie raz to kochana zobaczysz. Mi to tłumaczył lekarz, bo też bałam się bardzo... Ale musisz wierzyc i jak najmniej się napędzac negatywnie, zeby nie denerwować dzidziulki w brzuszku!!!
Dziękuję jeszcze raz ❤️ staram się myśleć pozytywnie ale czasami to silniejsze, musi być dobrze wierzę w to z całego serca, że jest i że już będzie do końca 🙏
 
Dziękuję jeszcze raz ❤️ staram się myśleć pozytywnie ale czasami to silniejsze, musi być dobrze wierzę w to z całego serca, że jest i że już będzie do końca 🙏
Kochana w razie kryzysów pisz nam tu!!! Będziemy się wspierać wzajemnie bo myślę, że każda z nas jeszcze nie raz będzie mieć chwilę smutku i strachu.
 
Dzień dobry! Ja dziś wolne, ale się wyspałam 😁 wizyta o 17:00 a ja już mam skręt jelit 🙈 kto jeszcze dziś wizytuje?

zamierzam zrobić hybrydy u stóp, to troche czas zleci.. mam nadzieje 😊

A odnośnie witamin, to jeszvze któraś z was o nich zapomina? Ja mam takie wyrzuty, bo czasem 2 dni pod rząd zapomnę 😒
Ja też zapominam :( muszę zaczac używać taki pojemnik dla emeryta z przegródkami na każdy dzień tygodnia 😁
 
reklama
wyszliśmy na spacer z nadzieją, że nie będzie już tak upalnie, ale nic z tego 🥲 powiem wam, że się mocno zmachałam, dwa razy potrzebowałam usiąść na murku, tak mi było słabo ☹ a na koniec poszliśmy do sklepu gdzie mnie nagle odruch wymiotny złapał 🤣 na szczęście obyło się bez wymiotów, a teraz już leżę i odpoczywam
Dobrze że nic nie ubrudzilas 😊
 
Do góry