reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Jasne ze tak ❤️ Im nas wiecej tym lepiej 🤪.
Opowiedz coś o sobie . Który trymestr czy masz już dzieci , robilas usg ? Jak się wogole czujesz 🥰
Justyna lat prawie 26 😁 jestem ponad rok po poronieniu 7/8 tydz ciazy 😢 Ale udało się 😍 wizytę mam w czwartek, 2 testy robiłam 18.06 i jeden dla pewności 24.06 i wszystkie pozytywne grube kreski 😊 według flo wychodzi mi termin na koniec lutego ale jeszcze lekarz potwierdzi w czwartek 😊 wczoraj robiłam bete wyszła 21154 czyli gdzieś 6 tydzień ❤ powinno już coś być widać na USG nie mogę się doczekać, a samopoczucie to rano jestem przyjaciółką z kibelkiem wymioty poranne i mdłości do południa później mi trochę odpuszcza i senność, zmęczenie,częste chodzenie siku ból i nabrzmiałe piersi, węch mocniejszy zgaga co któryś dzień zależy co zjem 😊
 
To my idziemy równiutko, bo ja również dzisiaj 6+1. Wizyta jutro wieczorem, chyba biegunki dostanę nie wiem ile razy do tego czasu
oo to jest nas jak na razie trzy na jutro na wizytę, ja , cappucinko i Ty. Ja mam na 10 rano, nawet sobie urlopik wzięłam, bo nie ogarnęłabym lekarza i jeszcze zakończenie roku u córki z przedszkolu.

Też polecam czosneczek na przeziębienie, tylko trzeba dobrze pogryźć bo inaczej nie zadziała, a najmniej go czuć jak sie je pokrojony na kanapce z białym serem. Pozatym ssać cytrynę, płukać gardło wodą z solą, i dużo odpoczywać
 
oo to jest nas jak na razie trzy na jutro na wizytę, ja , cappucinko i Ty. Ja mam na 10 rano, nawet sobie urlopik wzięłam, bo nie ogarnęłabym lekarza i jeszcze zakończenie roku u córki z przedszkolu.

Też polecam czosneczek na przeziębienie, tylko trzeba dobrze pogryźć bo inaczej nie zadziała, a najmniej go czuć jak sie je pokrojony na kanapce z białym serem. Pozatym ssać cytrynę, płukać gardło wodą z solą, i dużo odpoczywać
Ja dopiero późnym wieczorem wizyta bo mam w domku 11 miesięcznego bobasa i sama z nim mogę spokojnie jechać te 60km do lekarza ale jakoś nie wyobrażam sobie wziąć go do gabinetu i lekarz będzie mi robił dopochwowo a mały będzie mu rozbrajał gabinet 🤣🤣🤣 więc pojedziemy z mężem jak skończy pracę 😁
Trzymam mocno kciuki!!!! To pierwsza wizyta? Przepraszam, jeśli pominęłam coś, jeżeli pisałaś już wczesniej ale narazie nas tu tyle jest i co chwilę ktoś nowy dochodzi, że czasem nie ogarniam
 
reklama
Ja mam wizytę teraz 14 lipca, będzie to 9tc. A później wizyty co 4 tyg, coś czuję, że będę żyła od wizyty do wizyty 😂
Muszę powtórzyć badania moczu bo wyszło za dużo tych erytrocytów i martwi mnie to.
 
Do góry