reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Cześć!
u mnie beta z wczoraj 40855.
W czwartek badanie a ja znów czuje się tragicznie 🤢🤢No nic, zaraz sie zbieram do pracy!
Miłego dnia dla was!
Ja jak zbadałam przy takiej ilości, po 48h powtórzyłam i miałam przyrost tylko 20 kilka %, zaczęłam tutaj panikować - to zostałam zbesztana, usłyszałam „kto Tobie kazał robić teraz bete, szkodzisz dziecku, ogarnij się” 😎 ale na szczęście też któraś tutaj też napisała, że hcg po 6 tygodniu wolniej już wzrasta więc mnie trochę uspokoiła. Dziś po 18 mam wizytę, więc zobaczymy co będzie, mam nadzieję, że wszystko dobrze 🙂 piersi już mnie tak bardzo nie bolą, natomiast męczą od kilku dni nudności. Dziś rano prawie zwymiotowałam, ale zimny prysznic pomógł 🤢
 
Ja dzisiaj 5+1. Miłego dnia

Ja jak zbadałam przy takiej ilości, po 48h powtórzyłam i miałam przyrost tylko 20 kilka %, zaczęłam tutaj panikować - to zostałam zbesztana, usłyszałam „kto Tobie kazał robić teraz bete, szkodzisz dziecku, ogarnij się” 😎 ale na szczęście też któraś tutaj też napisała, że hcg po 6 tygodniu wolniej już wzrasta więc mnie trochę uspokoiła. Dziś po 18 mam wizytę, więc zobaczymy co będzie, mam nadzieję, że wszystko dobrze 🙂 piersi już mnie tak bardzo nie bolą, natomiast męczą od kilku dni nudności. Dziś rano prawie zwymiotowałam, ale zimny prysznic pomógł 🤢
Właśnie dlatego pytam 🙂 przy takich wartościach beta na pewno nie będzie przyrastać tak szybko jak na początku. Teraz nawet jeśli przyrost jest bardzo niski to i tak najważniejszy jest obraz USG 🙂 więc to niepotrzebne koszta i przede wszystkim stres ☺
 
Betę kazał mi lekarz jeszcze wykonać. Pewnie dlatego ze te początkowe wartości były bardzo wysokie 😁 na własna rękę juz bym jej nie badała, bo faktycznie po co 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry