reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Hej
Kasiu bromergon niestety często nie pomaga na stałe. Zbyt krótki czas brania. Trzeba powtórzyć i brać dłużej.
Bardzo mi przykro z powodu tego co Cię spotkało. Przytulam mocno. jest jakiś problem i trzeba go poznać.

Dziewczynki macie pozdrowienia od Iwonki. Czuje się dobrze.Za 2,5tyg. rozwiązanie.Jak to zleciało.Będzie dobrze.
 
reklama
Gosiu przekaz jej pozdrowionka od nas i usciski... :-) bedzie dobrze!!!


Ja mysle o 1 Listopada ... tzn mam juz jakis pomysł na sliczna ozdobe na grobek...i znicze ktore kupie tez juz widziałam... tak wiec mysle ze w sobote kupimy znicze i pojade zamowic sobie ozdobke na grobek ...
 
kaska294 bardzo mi przykro, to straszne, że ponownie musiałaś przejść przez to wszystko. Jeśli chodzi o twoje pytanie to ja robiłam tak jak Mama Natalki, czyli obwiązywałam piersi bandarzem elastycznym i do tego brałam bromergon. Po kilku dniach mleko i guzy, które miałam znikły.

Iwonka trzymaj się....&&&&

Aniołki
[*]
 
Iwonko trzymam &&&&&&&&&& ,
Kaska294 bardzo mi przykro, milion buziaków tule Cię mocno, światełko dla Twoich skarbów (*)

Dla naszych wszystkich Aniołków(*)
 
Aniołki (*)

Kasiu dla Twoich skarbów (*)
To takie niesprawiedliwe, po raz drugi stracić dzidzie.....przytulam

Gosiu pozdrów Iwonke.....oj już mam stresa przed jej porodem :)

Monilka a masz już pomniczek? ja już się umawiałam z tym facetem z Pszczyny, ale miał napięty grafik, a potem mi w pracy nie pasowały zmiany z mężem....i chyba w tym roku znów odpuszcze, tzn umówimy się, pomierzymy, wybierzemy ale na wiosne będę chciała żeby zamontował....
 
Dziewczynki,

Kasiu tak mi przykro :(
(***) dla Kalinki i Alexa
Gosiu pozdrowienia dla Iwonki i zycz bezstresowego porodu &&&& bedzie dobrze :)
Ja nie moge znalezc ladnych zniczy dla mojej Ksiezniczki :((((

MILEGO DNIA ;)
 
Kaska294 ja tez mialam bromergon i tak jak u ciebie pokarm byl dalej, wtedy zadzwonilam do swojej terazniejszej gin i powiedziala mi zeby wybrac cale opakowanie bo tak to nic nie da, zatrzyma sie na chwile i spowrotem bedzie pokarm, wiec wybierz opakowanie do konca... bardzo mi przykro ze masz kolejnego Anioleczka

Mamo NAtalki ja wlasnie mam ten sam problem co ty:/

Gosiu pozdrow Iwonke, fajnie ze u nich wszystko ok
 
Czesc dziewczyny bylam tu w styczniu razem z Wami jak urodzilam synkaw 24tc Alexa,ktory zmarl zaraz po urodzeniu po 3miesiacach bylam znowu w ciazy niestety los po raz kolejny potraktowal mnie ciezkim dzialem w 22tc na swiat przyszla moja corcia Kalina ktora tylko 3 minutki zyla dlaczego los nas tak kaze zyje tylko dla moje synka ktory ma 8 lat ja nie mam nawet sily plakac a teraz jeszcze po 2tyg myslalam ze mam problem z pokarmem z glowy a tu w nocy szal mlekowy i co robic sciagac nie chce nie dam rady wylac sciagnietego mleka jak myslecie mam jeszcze bromergon moze zaczac brac jeszcze raz ale przez 15 dni a nie jak kazali tylko 10 dni pomozcie

Kasiu przykro mi(*) dla Aniolkow!
Przykladaj lod(ice pack) pij szalwie. Nie dotykaj piersi zeby nie stymulowac laktacji.
Wiem co przezywasz! Jestes w mich myslach i modlitwie!
 
reklama
piękna piosenka
http://www.youtube.com/watch?v=o-7aa...eature=related

Dla mojego aniołeczka który jest w moim serduszku
unhappy.gif
((((
Tak bardzo za Tobą skarbku tęsknie
http://www.youtube.com/watch?v=2O9Ao...eature=related
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry