reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Witajcie :happy:
A ja o dziwo spałam bardzo dobrze, a bałam się, że nie będzie tak fajnie bo w południe wczoraj spałam 1,5 h. Ale noc przespałam i wstałam o 9 :szok:

Szymonku, to już 14 miesięcy jak Ciebie nie ma...... Tęsknię, Kocham, Marzę.....
 
reklama
mamo natalki... przykro mi , mamy ten sam trudny czas... moja kruszynka...odszeszla wczoraj...
(*)(*)(*)
kruszynko, Michalku....tak bardzo was kocham(*)(*)(*)

dla wszystkich anioleczkow , dla iskiereczek(*)(*)(*)
 
Sylwuś... Marka... Przytulam Was bardzo mocno Kochane!!!!!!!!!!!! Nawet nie wiem co powiedzieć... Nie będę was pocieszać, że "będzie dobrze" itp... Mogę tylko napisać, że zdaję sobie sprawę, jaki ogromny ból musicie czuć... i jaką pustkę w sercu :(
 
Ostatnia edycja:
Marka przytulam bardzo mocno!!!

Mamo Natalki Ciebie również przytulam!!!

We mnie też jest taki wielki zal i nie wiem co z nim zrobić. W nocy, jak w końcu uda mi sie usnąć budzi mnie maż, bo płaczę przez sen. Teraz czytam "50 twarzy Grey'a", tak sie zachwycają i siostra męża w końcu mnie namówiła. W końcu co tu robić, jak spać nie można.

Frogusia może masz racje z tymi jelitami, muszę sprawdzic, bo dziwnie wygladam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja mam dziś jakiegoś mega doła dziewczyny... za tydzień miałabym cc (u nas w szpitalu robią zazwyczaj cc w skończonym 37 tygodniu w ciąży bliźniaczej) Gdyby wszystko poszło tak jak powinno, za tydzień tuliłabym chłopców... donoszonych :( ciężka data się zbliża wielkimi krokami...
 
Do góry