reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

reklama
Kajuś musisz koniecznie leżeć i nie wstawąć nawet wogóle, moja koleżanka miała tak samo i leżała i było wszystko ok więc głowa do góry myśl pozytywnie, nie możesz teraz myśleć o tym co złe tylko pozytywnie bo dzidziuś to wszytko czuje i twój strach także czuje- więc trochę radości i uśmiechu-Wiem że to trudne ale teraz myśl tylko o dziecku.


Dziewczynki miłego dnia dla wszystkich :-)



Dla naszych dzieciaczków(*)
 
Dziękuje dziewczyny za wsparcie i kciuki. Oczywiście zrobię wszystko dla maluszka i absolutnie tylko leże, a wstaje tylko do toalety. Wiem, że będzie ciężko i mi i S, ale czego się nie zrobi dla dziecka. Mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno.

Amelko
[*]
[*]
Michałku
[*]
[*]
Aniołki, Juleczko kochanie moje czuwaj nad braciszkiem
[*]
 
witam z kubkiem goracej kawusi :)

Kasiu tak jak napisala elomelo, mysl pozytywnie, bedzie dobrze...

Coreczko,Kocham Cie i tesknie bardzo (***)
Michalku (***)
Przedszkolaczki (***)
Fasolki, zdrowka ***
 
kaja- trzymam kciuki i modlę się za Was:* Jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że Synuś poczeka spokojnie i nie będzie się wyrywał na ten świat za wcześnie...
Buziaki:*

Miłego dnia dla każdej z Was:*
 
Michałku kochanie , aniolku moj najdrozszy(*)(*)(*)(*)(*)
to juz 2 miesiace odkad nie ma Cie przy mnie ,
Tesknie maluszku z dnia na dzien coraz bardziej(*)(*)(*)
Kocham Cię tak bardzo...
 
Marka tysiąc buziaków dla Ciebie trzymaj się, te chwile są najgorsze okropne.
A dla Michałka milion kolorowych światełek(**********)


Gosiu wiem że odpoczywasz troszkę ale trzymam kciuki za Ciebie i mocno Cię przytulam z całego serca wierze że podniesiesz się.:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam was kochane
Michałku światełko dla ciebie w dwumiesięcznice(*) siłę dla mamusi marka trzymaj się
Kaja odpoczywaj leż kochana będzie dobrze musi byc.
Gosiu dla Karolka i twojego aniołeczka kolorowe światełko(*)Tulę cię kochana.
Filipek(*)
Nikolka(*)
Andrzejku(*)
Wiktorku(*)
Całe nasze pszedszkole
Mój kochany aniołku (*)
 
Do góry