reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ludzie marzą o Aniołach ja trzymałam jednego w ramionach"

Dla NAszych Kochanych Aniołeczków
[*]
[*]
[*]

Jest u mnie moj chrzesniak (4 latka) i patrze sie wlasnie jak spi... kurde tak to slodko wyglada:)

Co do Aniołków to ja musze sie obejrzec za nowymi bo te u Nikolki jeszcze postoja ale nie dlugo beda brzydkie wiec trzeba nowe kupic...
 
reklama
dominikaknika A to oczywiste że wszystko robimy tak jak my uważamy,napisy czy inne ozdóbki wybieramy podle swoich gustów i nikt nie ma prawa się do tego wtrącać.A powiedz mi co tak ludziom nie pasowało w waszym wystroju pomniczka?
Bylismy wczoraj obejrzeć wynik końcowy wykonanego pomniczka,jest piękny aż brakuje tchu,naprawde pod względem wykonania jak najbardziej trafili w moje serce i w mój ogromny ból po stracie Natalki.

kaja2010 mnie powiedział lekarz że to się stało poprostu nagle i z nie wyjasnionych przyczyn bo nie ma winy z żadnej strony,i tak tez może byc tak bezobjawowo właśnie.Dużo właśnie czytałam o tej niewydolności szyjki macicy,i na to wychodzi że ja mam to również.Ja miałam rozwarcie na 6mm gdy trafiłam do lekarza.
A w którym jesteś obecnie tygodniu?Czy szew który miałaś zakładany bolał?Ja przy kolejnej ciąży również mam mieć go zakładanego bo tak już zdecydował mój lekarz w tej kwestii.Milutkiego i pozytywnego podglądania maleństwa życzę :-)
 
Wyć mi się chce. Nie mam dobrych wieści. Mały pcha się już na świat i gdyby nie ten szew to już by było po wszystkim. Szyjka nie wygląda dobrze, zaczyna się robić za szwem rozwarcie. Muszę bezwzględnie leżeć. Za dwa tyg. mam iść do kontroli i zobaczymy co dalej. Chociaż do grudnia maluszek musi posiedzieć w brzuszku, a potem niech się dzieje co chce. Mam nadzieję, że wszystko zakończy się szczęśliwie, nie przeżyłabym straty kolejnego dziecka

Mamo Natalki zakładanie szwu robili mi pod narkozą, więc nic nie czułam. Po wybudzeniu też nic a nic nie bolało. Teraz jestem w 24tc i 4 dniu
 
kaju kochana a co dokladnie powiedzial ze "niejest za dobrze " ?? boze Kaju wiesz ze az mi sie goraco zrobilo wszystko sobie przypomnialam jak wygladalo to u mnie wkoncu to krotko bo 2 miesiace temu:( miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze , oszczedzaj sie i nie denerwuj bo wiesz ze to wszystko dziala nie tak . z drugiej strony jestem mysli ze uspokoi sie sytuacja. tule Cie mocno Kochana:*
 
Oj kajo2010 Musisz się bardzo oszczędzać oraz być bardzo silną,jesteśmy wszystkie z Tobą.Będzie napewno dobrze,musi być dobrze.Ciarki mnie aż kochana przeszły po tym co mi napisałaś,sama aż się boję.Trzymam tak BARDZO za Ciebie i za maluszka kciuki :-)Bądż dzielna!!!!!!!
 
kaju i w miare mozliwosc informuj nas o swoim stanie , kurcze mysle teraz o Tobie kochana moze dlatego ze wlasnie u mnie jest to takie swieze ze najchetniej bym ci teraz pomogla we wszystkim zeby wszystko bylo wporzadku moze zacznij cos czytac zeby nie myslec bo podswiadomosc tez robi swoje ... trzymaj sie cieplutko:*
 
reklama
Do góry