reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łóżeczka dla naszych maluchów

reklama
Izeczka ja też nie mam zamiaru korzystać z poduszki, Maluszek będzie spał na płaskim. co do kołderki - jeszcze nie wiem - chyba bym chciała ale powiem Wam, że byłam zaskoczona że te w kompletach są takie duże. Wiem, powinnam spojrzeć na rozmiar ale jakoś nie pomyślałam a teraz mam dwa duże komplety i jeden taki względnie mały...
 
ja baldachim tez bede miala w zestawie, z tym ze to w sumie bardziej moskitiera-jest z siateczki białej obszycia ma tylko kolorowe. I planuję ją powiesić tak jak na tym zdjęciu (to jest zdjecie z aukcji, moje łóżeczko bedzie kremowe ale posciel ta sama :) )
1253839916.jpg
 
Ja tez nie bede uzywala poduszeczki (nawet zadnej nie mam) ewentualnie flanelowa pieluszke jakby sie ulalo, albo oslinilo malenstwo. Mam kocyki na zimniejsze dni, ale ogolnie dzidziol bedzie spal w spiworku.

Ochraniacze ubiore, najwyzej jak beda mi przeszkadzac to sciagne :)

U nas na SR procz tego zeby nie wkladac pelno poscieli do lozeczka i klasc malucha zawsze na pleckach do spania, to mowili jeszcze, zeby klasc dziecko na dole lozeczka, a nie na gorze, ze jakby sie zsunelo to sie samo nie przykryje na buzce niczym.
 

Załączniki

  • P8140021.jpg
    P8140021.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 123
elzu ładne to Twoje łóżeczko
Aniu_Cho to łóżeczko jest takie bajkowe......
Ja pościel mam stąd sądzę, że będę przykrywała kołderką. Ale jest też śpiwór i rożek i kocyki, także zawsze mogę zmienić zdanie...
 
Jolu pościel wybrałam pod kolor ścian- w piątek zaczynamy malowanie na żółto :) a zestawik zamówiłam za 407 zł- wszystko to co jest na zdjęciu plus rożek i przybornik. I dodatkowa pościel na zmianę. Cały zestaw zawiera 17 elementów, wygląda tak i na tym zdjęciu jest wlasnie ta dodatkowa pościel którą wybrałam:
55.jpg

myślę, że to naprawde okazyjna cena, wiec jesli ktoras z was nie ma jeszcze łóżeczka-polecam :)

Meryan- ja tez mam kota i bardzo lubi dzieciece wózki i łózeczka- przekonalismy sie o tym przy Agatce, mimo tego ze wchodzil do nich wylacznie w celach wypoczynkowych, to zostawial swoja czarna siersc :/
dlatego pomyslalam ze taka moskitiera bedzie fajna bo starcza na cale lozeczko dookola i jest bardziej przewiewna niz baldachim. Po za tym łózeczko bedzie stało blisko dużego okna więc światła bedzie mysle wysstarczajaco ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja bym sie obawiala, ze kociasta i tak wejdzie, jak lazi po parapetach to zadne firanki ani zaslonki jej nie powstrzymuja.. narazie do kolyski nie wchodzi, wiec mam cicha nadzieje, ze nie bedzie ja kusilo pozniej..
 
reklama
Izeczka u mnie w najwyższym poziomie klin ma 7 cm, czyli przy końcu.

Amerie dzięki serdeczne, swoją drogą nie przypuszczałam, że aż 7 cm. Teraz muszę wymyślić, jak zrobić taki klin. Planuję mieć też kołyskę dodatkowo w sypialni (pożyczona od kumpeli), więc w zasadzie pzrydałyby się dwa takie kliny. Do kołyski chyba niższy, bo mniejsza i materacyk też dużo mniejszy.
 
Do góry