reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadówki 2009 z Warszawy

Dochodzę do wniosku, że kobieta w ciąży jest strasznie zakręcona ;-)
ja się pokazałam tu pierwszy raz napisałam, że się udzielam na Listopadówki 2009 a jest to nie prawdą ponieważ jestem na Grudniówki 2009 ponieważ w pierwszej wersji maleństwo miało przyść na świat w grudniu ale teraz jest na 29 listopada stąd moja chęć uczestnictwa w Waszym spotkaniu w związku z tym pędze na forum ogólne żeby się chociaż przedstawić :-).
Pozdrawiam serdecznie

witamy serdecznie :))))
 
reklama
zastanawiam się, czy nie trzeba zarezerwować tam stołu na wszelki wypadek... ale nie wiem na ile osób.. napiszcie proszę orientacyjnie kto będzie (albo chyba będzie). na razie wiadomo, że: izabk, dziubasek, malina, asia, zaklenta, cleo, czyli 6. Kto jeszcze? :-)
 
Iza, a o co chodzi z Kłodzkiem?? Data faktycznie charakterystyczna:) Nie wiem czy o 13 to będzie jakieś szczególne obłożenie?? Zawsze można zadzwonić.. Spróbujmy ustalić ile nas będzie i do dzieła:-) Mogę zarezerwować..


 
a taki jasnowidz z Kłodzka był, Filip Fediuk chyba, no i on "przewidział" powódź w Kłodzku jak się trzy siódemki spotkają, czyli niby 7 lipca 1997, i coś tam mówił o jeszcze większej powodzi jak trzy dziewiątki będą obok siebie. I te trzy dziewiątki to niby 09.09.2009. Zwykłe bajdurzenie :-D o przepowiedni oczywiście ktoś tam sobie przypomniał już po tej powodzi w 97 i dorobił do tego dalszy ciąg, nie mówiąc o tym ze dziewiątki były obok siebie przez cały 1999 rok a tej powodzi jakoś nie byo :tak: Bajdurzenie, ale miałam taki czas w życiu, kiedy się interesowałam przepowiedniami :cool2:

Jeśli możesz zadzwonić, to super :laugh2: też nie sądzę, żeby bylo obłożenie, ale nigdy nie wiadomo ..
 
oblężenie może być bo to pora lunchu a tam w okolicy trochę biur jest :)))) a może jednak się mylę... Nigdy o tej porze w tamtym jeffsie nie byłam :)
 
Dzwoniłam dziś do Jeffs'a i zarezerwowałam stolik na 13.00 na środę. Stolik 6 osobowy. Proponuję zreasumować ile nas będzie, w razie czego zarezerwuje się kolejny stolik..


 
reklama
Do góry