reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
A już myślałam że tylko ja tak mam, dzięki Dziewczyny. Nie pęcherz mnie nie boli
No nie bolało a wyszło ,że miałam bakterie w pęcherzu 😉 wydaje mi się ,że ostry zapach moczu może być też dlatego ,że nie jesteś dobrze nawodniona 😉 ja teraz pije wodę jak dzika.

Btw dziewczyny zostałam bez lekarza prowadzącego 🙈 moja ginekolog właśnie odeszła na zwolnienie 😖 jutro miałam mieć wizytę kontrolną 🤐
 
No nie bolało a wyszło ,że miałam bakterie w pęcherzu 😉 wydaje mi się ,że ostry zapach moczu może być też dlatego ,że nie jesteś dobrze nawodniona 😉 ja teraz pije wodę jak dzika.

Btw dziewczyny zostałam bez lekarza prowadzącego 🙈 moja ginekolog właśnie odeszła na zwolnienie 😖 jutro miałam mieć wizytę kontrolną 🤐
ale chodzisz prywatnie czy na nfz?
 
Byłam w środę u swojego doktora i kazał mi łykać acard 150, pytam dlaczego czy coś się dzieje, a on do mnie że że względu na mój wiek, mam 41 lat. Trochę mnie zaskoczył. Nigdy nie miałam problemów z krzepliwością.... Ogólnie z moczem nic nie wyszło
 
Byłam w środę u swojego doktora i kazał mi łykać acard 150, pytam dlaczego czy coś się dzieje, a on do mnie że że względu na mój wiek, mam 41 lat. Trochę mnie zaskoczył. Nigdy nie miałam problemów z krzepliwością.... Ogólnie z moczem nic nie wyszło
Ja brałam cała pierwsza ciąże , jeszcze id starań. Tak samo w obecnej od starań musiałam już brać. Synek pierwszy zdrów jak ryba, Acard nie zaszkodzi dziecku, tylko trzeba odstawić w 36tc:) bierz jak zalecił , może masz podwyższone ciśnienie? Albo wie, ze u pacjentek w Twoim wieku jest wyższe prawdopodobieństwo Np stanu przedrzucawkowego.
 
ale chodzisz prywatnie czy na nfz?
Moja lekarka przyjmuje wyłącznie na fundusz a bardzo zależało mi żeby prowadzić u niej. Z tego co się dowiedziałam też jest w ciąży i stąd zwolnienie 🙈 tylko teraz szukaj wiatru w polu w połowie 😅 no nic będę kombinować kogoś innego, tylko najbliższy dobry lekarz przyjmuje 40 km dalej 😅🤣
Byłam w środę u swojego doktora i kazał mi łykać acard 150, pytam dlaczego czy coś się dzieje, a on do mnie że że względu na mój wiek, mam 41 lat. Trochę mnie zaskoczył. Nigdy nie miałam problemów z krzepliwością.... Ogólnie z moczem nic nie wyszło
Acard nie jest szkodliwy także spokojnie 😉 bardziej dla wzmocnienia Twojego organizmu. Ogólnie to taki "żaden" lek jeśli ktoś ma problemy z sercem 😉 bardziej właśnie na wzmocnienie 🙂
 
Moja lekarka przyjmuje wyłącznie na fundusz a bardzo zależało mi żeby prowadzić u niej. Z tego co się dowiedziałam też jest w ciąży i stąd zwolnienie 🙈 tylko teraz szukaj wiatru w polu w połowie 😅 no nic będę kombinować kogoś innego, tylko najbliższy dobry lekarz przyjmuje 40 km dalej 😅🤣

Acard nie jest szkodliwy także spokojnie 😉 bardziej dla wzmocnienia Twojego organizmu. Ogólnie to taki "żaden" lek jeśli ktoś ma problemy z sercem 😉 bardziej właśnie na wzmocnienie 🙂
Też jeżdżę ponad 40 km do lekarza bo u mnie nie ma nikogo do kogo mogłabym pójść ;)
 
@Madzia08.1978 ja też mam problem z niewydolnością żylną, chirurg mi kazał codziennie profilaktycznie stosować wyroby uciskowe… Leków na czas ciąży nie zalecił, ale w 7 miesiącu mam się zgłosić na kontrolę i ma dać jakieś zalecenia odnośnie porodu dla położnika… Nie mam pomysłu jakie to mogą być zalecenia 😬 aktualnie wszystkie małe żylaczki dostały takiego niebieskiego koloru i są dużo bardziej widoczne 😔
 
@Madzia08.1978 ja też mam problem z niewydolnością żylną, chirurg mi kazał codziennie profilaktycznie stosować wyroby uciskowe… Leków na czas ciąży nie zalecił, ale w 7 miesiącu mam się zgłosić na kontrolę i ma dać jakieś zalecenia odnośnie porodu dla położnika… Nie mam pomysłu jakie to mogą być zalecenia 😬 aktualnie wszystkie małe żylaczki dostały takiego niebieskiego koloru i są dużo bardziej widoczne 😔
Nie wiem czy u mnie to niewydolność żylna, bo kiedyś miałam robione doplera i żyły i zastawki są ok. Po prostu mam taką skłonność i fakt, że te żylaczki właśnie zrobiły się bardziej niebiesko-fioletowe, a wcześniej były mało widoczne bo są niewielkie. Pojawiło się te trochę nowych drobnych pajączków. Nic nie było mowy u mnie o specjalnych zaleceniach do porodu, ale id w czwartek do drugiego lekarza to dopytam. A jakie stosujesz wyroby uciskowe?
 
reklama
Ja stosuję podkolanówki uciskowe. Powinnam codziennie, ale teraz gdy jest tak ciepło to przyznam się, że ubieram je tylko jak wiem ze bede długo siedzieć np. u rodziców albo gdy długo stoję, czy na dłuższe spacery 😬 no i jak tylko jestem w domu to nogi siup do góry 🙂
 
Do góry