reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Nie wiem za bardzo jak policzyć głosy, bo ankiety tu chyba nie można zrobić. Kto jest za grupą taka jak proponujesz, a kto za tą utworzoną przez Anię?
Jedyne co jeszcze mi na szybko przychodzi do głowy to pisze do Ani i mamy grupę zamkniętą, od razu działamy.
A teraz to tworzenie na własną rękę to kolejny jakiś czas zanim wszystkie się dodadzą, potem pisanie "ja nie zdążyłam, bo nie byłam ostatnio na forum", a z tego co się orientuję żeby kogoś dodać to trzeba otworzyć grupę, czyli znowu przestaje być prywatną itd..

❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗
Chciałabym już dziś ruszyć z tematem także wypowiadajcie się proszę jaką wersję grupy wolicie.
❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗

I tak myślę, że powiedzmy ten czas do końca kwietnia najbardziej nam zweryfikuje kto się udziela, a kto nie i wtedy pewnie zawęzimy grupę go takiego grona jakie faktycznie będzie udzielać się do końca 😊
Kto jest za grupą zamknięta daje reakcje przy Twoim wpisie ✔️, kto przeciw ❌. Będzie łatwo policzyć.
 
reklama
Awatar ustawiony 😃 zdjęcie z mojego Lazurowego na którym mieszka moja tesciowa 😁 mamy gdzie latać 🫢
Ale zazdro 🤩
ustawione :) może nie udzielam się jakoś dużo, ale to moja pierwsza ciąża i jestem totalnie zielona w każdym temacie 😂 ale mam nadzieję, że będę mogła z wami zostać :)
Ze spokojem, jesteś od niedawna.
gdzie ta lista ? :D
Post 5409 na stronie 541 😉 jesteś na niej 😉
 
Kto jest za grupą zamknięta daje reakcje przy Twoim wpisie ✔️, kto przeciw ❌. Będzie łatwo policzyć.
Zamknięta będzie, wszystkie chyba są za.
Chodzi o to czy wysylam listę do Ani czy tworzymy na własną rękę tą grupę 😉

❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗
Także głosowanie tutaj.
Kto jest za tworzeniem grupy przez Anię klika lubię to 👍 przy tym poście.
Kto jest za tworzeniem grupy na własną rękę tak jak proponowały kiedyś dziewczyny z innych grup klika serduszko ❤️ przy tym poście.
❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗

Sorry za te wykrzykniki, ale chcę być z tym zauważona 🤭

Plus jeszcze pytanie. Czy jak założymy same to też mamy swój dział czy tylko wątek? Potwierdźcie albo zaprzeczcie kto wie jak to wygląda dokładnie.
Bo Ania zakłada dział zamknięty i potem można dodawać więcej tematów zamkniętych.
 
Ostatnia edycja:
ustawione :) może nie udzielam się jakoś dużo, ale to moja pierwsza ciąża i jestem totalnie zielona w każdym temacie 😂 ale mam nadzieję, że będę mogła z wami zostać :)
mam podobnie :)
Jak czytam o tych wynikach, czy jakiś badaniach, to zastanawiam się skąd wy macie taka wiedzę, czy to ze mną coś nie tak, że może za mało czytam, za mało się orientuję 😅
I też jako nowa osoba od niedawna wiem ze ciężej jest pisać, jak wy tutaj się znacie troszkę bardziej, wypytujecie o swoje konkretne badania, wiecie troszkę więcej o sobie.
Chciałabym być w tej grupie, i mieć 'odwage' pisać, ale ciezko, bo czuję się jak nowa, plus jako osoba, która mało wie o niektórych tematac, które są tutaj poruszane. :) przyklad- ta Cytomegalia. Czarna magia jak dla mnie,dlatego się nie odzywałam. a dzieki Wam - już poczytałam, i się więcej orientuje.
Mój taki pomysł, jeśli dojdzie do tej grupy zamkniętej. Ze może, zaczniemy od tego, aby każda dla przypomnienia coś o sobie opowiedziała?
Taki mój tylko pomysł, jeśli nie podoba wam się-rozumiem.
 
A przyjmuje ktoras acard? Badz wie ze bedzie przyjmowac?
Mi lekarz na wizycie przed ciaza mowil ze dostane jak zajde. Ale rozne opinie czytalam.. i nie wiem tez dokladnie od ktorego tygodnia sie go bierze, jedynie informacje sa,zeby zaczac brac przed 12tc.
Ja przyjmuje. Lekarz mi zlecił dlatego ze choruje na endometriozę.
 
A robicie PAPPA od razu czy uzależnianie to od obrazu USG? ja słyszałam już kilka negatywnych opinii na temat tego badania że jest mało wiarygodne i zastanawiam się czy jest sens robić jesli na USG będzie ok
Komplet, bo takie mam
Dziewczyny robiące nifty itp. Pappe też robicie?

@AngelicFruitcake gratulacje! Rozgość się 😉
Robię, bo mówią że zawsze lepiej, a dostałam skierowanie, ale bez niego też bym zrobiła to i to. :)
A przyjmuje ktoras acard? Badz wie ze bedzie przyjmowac?
Mi lekarz na wizycie przed ciaza mowil ze dostane jak zajde. Ale rozne opinie czytalam.. i nie wiem tez dokladnie od ktorego tygodnia sie go bierze, jedynie informacje sa,zeby zaczac brac przed 12tc.
ja dostałam, mam brać do wieczór 150 acardu, jeszcze nie zaczęłam, cykam się troszku...
Ja biorę acard od 5 tygodnia. Dostałam zalecenie żeby go brać od lekarza na wizycie. Coś jeszcze chciałbyś wiedzieć? 🙂
Czy jest na receptę, czy mogę sobie tak o kupić w aptece? 🧐
Właśnie ja się zastanawiam i chyba zrezygnuje, w dniu porodu bede miala skonczone 37 lat i nie ukrywam martwie sie tym, wydaje mi się że to badanie źle mi wyjdzie. Jeszcze zapytam lekarza czy dla niego ten wynik będzie istotny bo gdzieś przeczytałam że to badane bialko pokazuje jak działa łożysko. Zrobie płatny test z krwii.
powinnaś mieć na NFZ bo skończyłaś 35 lat jak dobrze myślę i bezpłatne te badania oba.

Zamknięta będzie, wszystkie chyba są za.
Chodzi o to czy wysylam listę do Ani czy tworzymy na własną rękę tą grupę 😉

❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗
Także głosowanie tutaj.
Kto jest za tworzeniem grupy przez Anię klika lubię to 👍 przy tym poście.
Kto jest za tworzeniem grupy na własną rękę tak jak proponowały kiedyś dziewczyny z innych grup klika serduszko ❤️ przy tym poście.
❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗

Sorry za te wykrzykniki, ale chcę być z tym zauważona 🤭

Plus jeszcze pytanie. Czy jak założymy same to też mamy swój dział czy tylko wątek? Bo Ania zakłada dział zamknięty tak? I potem można dodawać więcej tematów?
Potwierdźcie albo zaprzeczcie kto wie jak to wygląda dokładnie.
jestem za prywatną, obojętnie jaką, ale faktycznie nie lubię publicznie dużo o sobie pisać a tam będzie większa swoboda. Na wrześniówkach mieliśmy swoją grupę i różne tematy, osobno były posiłki, osobno wizyty usg i dodatkowo luźny wątek żeby można było o wszystkim pisać, ale ja się dostosuję, ważne że będzie prywata :D
 
mi się wydaje ze lepiej taka grupa która same utworzymy tak jak pisały dziewczyny z innych mamusiek
Kliknij proszę serduszko przy moim poście żeby łatwiej mi się liczyło głosy.
Orientujesz się czy potem tam można zakładać kolejne prywatne tematy dla wszystkich użytkowniczek zapisanych, czy żeby to zrobić muszą znowu wszystkie zapisać się na inny temat?
 
reklama
Kliknij proszę serduszko przy moim poście żeby łatwiej mi się liczyło głosy.
Orientujesz się czy potem tam można zakładać kolejne prywatne tematy dla wszystkich użytkowniczek zapisanych, czy żeby to zrobić muszą znowu wszystkie zapisać się na inny temat?
A tego nie wiem 🤷‍♀️ pozwolę sobie przywołać @Zazuu
 
Do góry