reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Powtórzyłam dziś mocz i nie mam ketonów ani bakterii już 😊
Mi też wyszły ketony , a to z mniejszego jedzenia uważajcie dziewczyny tak mnie ząb 8 bolał że mało jadłam prawdopodobnie przez to mi ketony wyszły tak jakbym się głodowała... Tak samo przy wymiotach dużych może wyjść jak nic za bardzo nie jecie. Trzeba te minimum w siebie wcisnąć.
 
A przyjmuje ktoras acard? Badz wie ze bedzie przyjmowac?
Mi lekarz na wizycie przed ciaza mowil ze dostane jak zajde. Ale rozne opinie czytalam.. i nie wiem tez dokladnie od ktorego tygodnia sie go bierze, jedynie informacje sa,zeby zaczac brac przed 12tc.
Ja biorę acard od 5 tygodnia. Dostałam zalecenie żeby go brać od lekarza na wizycie. Coś jeszcze chciałbyś wiedzieć? 🙂
 
Skowyrne foczki pytanie za 100 punktów. Czy któraś miała kiedyś leukocyty na wyniku z cytologii? Bo właśnie dostałam wynik, który jest Okey, oprócz tych ww. Leukocytow 😵‍💫
Tak, ja teraz aktualnie.
Liczne leukocyty bez cech zapalenia.
Wczoraj rozmawiałam z lekarzem przez telefon i nawet nie zająknął się w tej sprawie, czyli jest ok.

Chociaż u mnie to już duża poprawa w ciągu 2 miesięcy, jeśli chodzi o cyto.
W grudniu miałam leczenie, w styczniu dalej mi ASC-US wychodził. W lutym miałam kolposkopię, gdzie wyszło, że ewidentnie coś się na szyjce działo (na szczęście nie przez HPV).
 
Ostatnia edycja:

Przejrzałam listę z pierwszej strony i wychodzi, że tak by wyglądała lista na wątek zamknięty.

Plus pytanie do:
@Betizel (odezwałaś się na początku 17.03 i potem 30.03 mówiąc, że czas Ci nie pozwala być częściej)
@MamaTosi16 i @palinnka14 - odezwalyscie się tylko jeden raz na przywitanie i od tego czasu cisza.
Co prawda kryterium wpisu w ciągu ostatnich 2 tygodni spełnione, bo ale...
Czy chcecie iść z nami na zamknięty? Zamknięty, czyli udzielam się i wnoszę coś do grupy, a nie tylko jestem na liście i odzywam się dwa razy w miesiącu 😉 dajcie znać

Mysle ze dziewczyny które chciały byc w zamkniętej grupie już się odezwały , kilka razy temat grupy zamkniętej byl poruszany - wiec czas na jakąkolwiek reakcje był😜
a Ty @Alexz89 określasz się jako listopadowa czy grudniowa mama ? Bo widzę ze działasz nawet bardziej tam niż tu 😉
 
Ostatnia edycja:

Przejrzałam listę z pierwszej strony i wychodzi, że tak by wyglądała lista na wątek zamknięty.

Plus pytanie do:
@Betizel (odezwałaś się na początku 17.03 i potem 30.03 mówiąc, że czas Ci nie pozwala być częściej)
@MamaTosi16 i @palinnka14 - odezwalyscie się tylko jeden raz na przywitanie i od tego czasu cisza.
Co prawda kryterium wpisu w ciągu ostatnich 2 tygodni spełnione, bo ale...
Czy chcecie iść z nami na zamknięty? Zamknięty, czyli udzielam się i wnoszę coś do grupy, a nie tylko jestem na liście i odzywam się dwa razy w miesiącu 😉 dajcie zna
Zamknięta grupa mogłaby sprawić, ze i ja zacznę więcej się odzywać🙈 Póki co zachowuje dystans bo jednak każdy tu może zajrzeć😉
 
Skowyrne foczki pytanie za 100 punktów. Czy któraś miała kiedyś leukocyty na wyniku z cytologii? Bo właśnie dostałam wynik, który jest Okey, oprócz tych ww. Leukocytow 😵‍💫
Tak ja kiedys miałam. Juz nie pamietam w ktorej musialabym posprawdzac a jestem juz na swietach u rodziny. Wydaje mi się że lekarz nawet nic nie zareagował jak to widział, pomyślałam że to pozostalosc po jakimś stanie zapalnym.
 
reklama
Do góry