reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Hej dziewczyny! Czy mogę jeszcze do Was dołączyć?

Kilka słów o mnie: starania od końca 2021 roku, kilka miesięcy temu poronienie zatrzymane które bardzo przeżyłam 😔 Przyznam, że podczytuję Was już od jakiegoś czasu, ale nie miałam odwagi się odezwać przed wizytą serduszkową - w poprzedniej ciąży właśnie ta wizyta przyniosła mi najgorsze wieści.

Tym razem zobaczyłam bijące serduszko mojego Maluszka i był to najpiękniejszy widok w moim życiu ❤️🥹 Wstępnie termin z usg wychodzi na 21 listopada 😊
Strach czy wszystko tym razem będzie dobrze jest przeogromny, szczególnie że od samego początku coś się dzieje - najpierw infekcja, później krwawienie i plamienia. Wiem, że wiele z Was ma za sobą jeszcze gorsze przeżycia. Bardzo Wam wszystkim kibicuję i będzie mi miło móc się razem z Wami wzajemnie wspierać 🙂
Gratulacje i witamy ❤️
Chciałam tylko zameldować ,że czekam na przyjęcie do szpitala 😔
Daj znać co na usg. Całym sercem z Tobą ❤️
 
reklama
Gratulacje i witamy ❤️

Daj znać co na usg. Całym sercem z Tobą ❤️
właśnie się zastnawiam czy Wiolaho nie jest już po usg... patrząc na tą smutna minkę i że przyjęcie do szpitala. też na początku zrozumiałam, że na usg, ale po chwili zwatpilam i się zastanawiam czy przed usg jest czy po. liczę, że przed i będzie wszystko super i fasolka zdrowa
 
Ja jestem po wizycie. Wszystko ok, serduszko pięknie bije ❤️ 2,7 cm człowieka. Tym razem dwa dni do przodu i wyszło 9+4 😁
Pytałam o nifty to mówił, że oni robią sanco, bo niby dokładniejsze. Muszę poczytać.
Prenatalne 28.04.
gratuluję ❤️ u mnie w czwartek powiedział, że 7. tydzień, nie powiedział dokładniej ile ma itd. wg okresu wychodzi już 11. więc na pewno odpada. ale serduszko też już biło. domyślam się, że skoro ocenił na 7. to musiała mieć fasolka koło 1cm. ja następna wizytę mam 20.04
 
reklama
Do góry