reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Oczywiście się z Tobą zgadzam !
L4 to jednak L4 a nie przyzwolenie na chulaj dusza piekła nie ma 😊.
Napisałam jak było i jest u mnie …
Pracodawca Nie ma opcji znalezienia lżejszego stanowiska czy skierowania na prace zdalną . Kierownicy zdają sobie sprawę ze warunki pracy są jakie są i akurat u nas nikt nigdy kobietom w ciąży pod górkę nie robił - na szczęście ! 💪
Oczywiście zupełnie inaczej ma się sprawa z l4 leżącym … wtedy to i przed wyjściem do sklepu bym sie długo zastanawiała .

Tylko, że oprócz lżejszego stanowiska czy skierowania na pracę zdalną jest jeszcze zwolnienie z obowiązku świadczenia pracy art. 179 § 1-3 k.p.
Oczywiście pracownica w ciąży zachowuje wtedy prawo do wynagrodzenia art. 179 § 5 k.p.

(przepraszam, musiałam, już uciekam)
 
Dziewczyny, może głupie pytanie, ale jak wybiera się lekarza prowadzącego? Idę do lekarza i mówię mu, ze chce żeby mnie prowadził, czy jak to się odbywa? 🤣
 
reklama
Do góry