reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny ja ogólnie się cieszę, bo teraz nie mam żadnego plamienia i ból brzucha taki standardowy delikatny, a jak sobie przypomnę tą ciążę rok temu co straciłam to od początku beta nie przyrastała a brzuch bolał tak że mogłam się zwijać z bólu, ledwo oddychałam i myślałam że to normalne :surprised: a teraz wiem jak brzuch "powinien"boleć o_O
 
Hej dziewczyny, witam się z Wami w poniedziałek. Mnie dzisiaj wypuszczają do domu, przepisali torekan w tabletkach bo w czopkach jest niedostępny i mam brać w kryzysowych momentach. I w razie czego wracać na kroplówki. Czekam na wypis ale muszę tu posiedzieć do 15 bo mój partner w pracy u nie ma kto mnie odebrać.
Mialam USG , u mnie 8+4 więc tak mnie naszło że trzeba powoli się zapisywać na prenatalne 😅
Miłego dnia dziewczyny
 
Hej dziewczyny, witam się z Wami w poniedziałek. Mnie dzisiaj wypuszczają do domu, przepisali torekan w tabletkach bo w czopkach jest niedostępny i mam brać w kryzysowych momentach. I w razie czego wracać na kroplówki. Czekam na wypis ale muszę tu posiedzieć do 15 bo mój partner w pracy u nie ma kto mnie odebrać.
Mialam USG , u mnie 8+4 więc tak mnie naszło że trzeba powoli się zapisywać na prenatalne 😅
Miłego dnia dziewczyny
Dobrze tydzień sie zaczyna skoro idziesz do domku ❤️ oby już było znacznie lepiej ❤😘
 
Wiem, że nie sprawdza się czy ciemnieją testy. Ale ja sprawdziłam 🤤 i wiecie co, jestem dzisiaj szczęśliwa 🤣

Tak wiem, że dalej to nie znaczy że będzie dobrze, ale na pewno będę spokojniejsza chociaż trochę.
Ooo...czyli tylko nie mnie korciło by sprawdzić jak to wygląda.
Pierwszy i drugi test to 9 i 10 dzień po owulacji. Trzeci to w dniu spodziewanej miesiączki 😂
 

Załączniki

  • F4ED91AC-6EAF-46AB-97BC-65376197E889.jpeg
    F4ED91AC-6EAF-46AB-97BC-65376197E889.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 68
  • BF5C4A8F-7AF5-4109-AF15-F6C39B0A8C22.jpeg
    BF5C4A8F-7AF5-4109-AF15-F6C39B0A8C22.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 68
  • A3441101-ACA5-4B94-A483-B8948FD22E49.jpeg
    A3441101-ACA5-4B94-A483-B8948FD22E49.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 71
Ooo...czyli tylko nie mnie korciło by sprawdzić jak to wygląda.
Pierwszy i drugi test to 9 i 10 dzień po owulacji. Trzeci to w dniu spodziewanej miesiączki 😂
Wam ładnie wybarwiają się te Pinki, ja jakoś tydzień po dacie spodziewanej miesiączki zrobiłam Pinka płytkowego (tego z czułością 20) i wyszła taka chujokreska, że dziękuję bardzo 😂 Na szczęście paskowe testy z allegro wciąż ciemniały, więc nie panikowałam 😂
 
Wiem, że nie sprawdza się czy ciemnieją testy. Ale ja sprawdziłam 🤤 i wiecie co, jestem dzisiaj szczęśliwa 🤣

Tak wiem, że dalej to nie znaczy że będzie dobrze, ale na pewno będę spokojniejsza chociaż trochę.
A tam. Ja też sprawdzałam 😂 tyle tych testów miałam, że robiłam co dwa dni przez ponad tydzień 🤭😂
Cześć cioteczki:)) troche za wami nie nadążam😅dziś byłam na 1 usg, bije się serduszko, dzidziuś ma 2,6 mm i wegług lekarza jest to 5+6, a nie 6+0) życzę wszystkim udanego i spokojnego tygodnia🥰
Wspaniałe wiadomości ❤️
Hej dziewczyny, witam się z Wami w poniedziałek. Mnie dzisiaj wypuszczają do domu, przepisali torekan w tabletkach bo w czopkach jest niedostępny i mam brać w kryzysowych momentach. I w razie czego wracać na kroplówki. Czekam na wypis ale muszę tu posiedzieć do 15 bo mój partner w pracy u nie ma kto mnie odebrać.
Mialam USG , u mnie 8+4 więc tak mnie naszło że trzeba powoli się zapisywać na prenatalne 😅
Miłego dnia dziewczyny
Super, że wychodzisz. Trzymam kciuki, żeby objawy już łagodniały 🙏
 
Wam ładnie wybarwiają się te Pinki, ja jakoś tydzień po dacie spodziewanej miesiączki zrobiłam Pinka płytkowego (tego z czułością 20) i wyszła taka chujokreska, że dziękuję bardzo 😂 Na szczęście paskowe testy z allegro wciąż ciemniały, więc nie panikowałam 😂
no właśnie te płytkowe są do dupy bo bardzo słabo się kreska wybarwia. Też go miałam i nie widziałam różnicy pomiędzy nim a tymi zrobionymi na początku. Wolę jednak sikać na tego patyka bo jest czułości 10.
 
Tylko co innego wyjazd do rodziny nawet nad morze na kilka dni, a co innego urlop w Egipcie.
Druga rzecz - na trudne warunki nie ma L4 i to niesety jest zmorą pracodawców, że wtedy wysłała na L4 żeby nie płacić kobiecie za zwolnienie ze świadczenia pracy lub szukanie innego zajęcia.
Wiesz...dla mnie jest to po prostu żenujace jak laska w pracy mówi nam, że ciąża zagrożona i musi leżeć po czym wiemy od innych znajomych, że w tym samym tygodniu pojechała na imprezę i się "wytańczyła za wszystkie czasy".
Nie mówię by być więźniem ale też nie traktujmy L4 jak urlopu gdzie wolno wszystko.
Oczywiście się z Tobą zgadzam !
L4 to jednak L4 a nie przyzwolenie na chulaj dusza piekła nie ma 😊.
Napisałam jak było i jest u mnie …
Pracodawca Nie ma opcji znalezienia lżejszego stanowiska czy skierowania na prace zdalną . Kierownicy zdają sobie sprawę ze warunki pracy są jakie są i akurat u nas nikt nigdy kobietom w ciąży pod górkę nie robił - na szczęście ! 💪
Oczywiście zupełnie inaczej ma się sprawa z l4 leżącym … wtedy to i przed wyjściem do sklepu bym sie długo zastanawiała .
 
reklama
Do góry