reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

No hejka!
Sukces: obudziłam się o 6, a nie o 3:39🥳.
I to w sobotę, yeah!
Za to znowu mnie muli, wczoraj wieczorem przeszło, jednak cały dzień do 19-19:30 na żołądku coś czułam. Może dziś też tak będzie?
 
reklama
Dzień dobry,
Mi od rana gorąco! Cały czas mi było zimno a dzisiaj gorąco 🤪
Oszaleć można.

Czuje, że brzuch rośnie szybciej niż w poprzednich ciążach.
ja też mam takie uczucie jakby już mi trochę brzuszek urósł, jakiś taki napięty jest i już niewygodnie mi spać na brzuchu, a to moja ulubiona pozycja 🥹

Miłego dnia dziewczyny 😊
 
Ja się właśnie dziś zapisałam na prenatalne USG na 19.04 to będzie 11+6, mam nadzieję, że dobrze ogarnęłam te tygodnie.
A na Pappa ponoć da mi skierowanie na tej wizycie z USG i się zastanawiam czy nie zrobić samej żeby już miała właśnie wszystkie wyniki na tym USG. Dziwnie jakoś tak, że nie robią wszystkiego od razu. 🤷‍♀️
No dziwnie, najlogiczniej jest, gdy pappa jest robione około tygodnia przed USG, bo wtedy masz wszystko na jednej wizycie.
Tak mi tłumaczyła pani z rejestracji, że tydzień przed mam przyjechać na pobranie krwi, żeby lekarz miał pełny obraz, jak z nami rozmawiać. Wyniki są już wtedy w gabinecie.

A nie tak, że USG najpierw, potem badania krwi. Bez sensu jeździć dwa razy.
 
No dziwnie, najlogiczniej jest, gdy pappa jest robione około tygodnia przed USG, bo wtedy masz wszystko na jednej wizycie.
Tak mi tłumaczyła pani z rejestracji, że tydzień przed mam przyjechać na pobranie krwi, żeby lekarz miał pełny obraz, jak z nami rozmawiać. Wyniki są już wtedy w gabinecie.

A nie tak, że USG najpierw, potem badania krwi. Bez sensu jeździć dwa razy.
Dokładnie tak miałam : tydzień przed wizyta robiłam badania z krwi , na wizytę szłam już z wynikami . Lekarz wprowadził je w komputer, przeliczył i wszystko było wiadomo podczas jednej wizyty . I jest to super opcja ! To był lekarz prywatny .
Natomiast bardzo często spotkałam się z tym ze lekarz wykonujący badania prenatalne na NFZ wymaga aby badania z krwi były robione tego samego dnia co i usg ….
 
Dokładnie tak miałam : tydzień przed wizyta robiłam badania z krwi , na wizytę szłam już z wynikami . Lekarz wprowadził je w komputer, przeliczył i wszystko było wiadomo podczas jednej wizyty . I jest to super opcja ! To był lekarz prywatny .
Natomiast bardzo często spotkałam się z tym ze lekarz wykonujący badania prenatalne na NFZ wymaga aby badania z krwi były robione tego samego dnia co i usg ….
No ja się mega zdziwiłam i dopytywałam trzy razy czy napewno tak jest. Ale chyba zrobię krew dzień wcześniej sama i pójdę z wynikami. I tak myślę że za wszystko płacę bo u nas niestety nie ma żadnych programów a ja się nie łapię na refundowanie więc to bez różnicy.
 
reklama
Dzień dobry,
obudziłam się o 5:50. . .ja, śpioch nr 1. Szok. Oczywiście nadal leżę w łóżku i nie mam siły wstać.
Miłego dnia😘
 
Do góry