reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
To wizytujemy razem😉😘
Byłam tez w przychodni (mieszkam w UK) recepcjonistka powiedziała ze najbliższa wizyta do mojego doktorka to koniec maja 🤣 powiedziałam ze nie mogę tyle czekać bo jestem w ciąży i pokierowała mnie na stronie szpitala i teraz muszę czekać na wizytę (czas oczekiwania do 11 tygodni )
 
Byłam tez w przychodni (mieszkam w UK) recepcjonistka powiedziała ze najbliższa wizyta do mojego doktorka to koniec maja 🤣 powiedziałam ze nie mogę tyle czekać bo jestem w ciąży i pokierowała mnie na stronie szpitala i teraz muszę czekać na wizytę (czas oczekiwania do 11 tygodni )
No to koniec maja to zdecydowanie szybciej niż za 11 tygodni… nieraz lepiej byłoby Wam złapać tani lot do polski i tego samego dnia wieczorem wrócić niż tam w uk ciąże prowadzić 🙈
 
U mnie też 😭 pojechałam znów na szpital, i akurat był mój ginekolog, od razu mnie wziął na oddział. Zrobił USG i nie ma nic 😭😭😭😭 dał mi globulki żeby się oczyścić, a jak nie oczyszcze się, to jutro zabieg. 😭😭😭
Straszny dzień dzisiaj, tyle niedobrego 😥
Bardzo mi przykro, chyba żadne słowa tu nie pomogą... Trzymaj się 🥺
 
Niezupełnie kochana 😜
Przypominam ze ciąże pozamaciczne występują również po in vitro .
Zarodek oczywiście jest podany do macicy ale dopóki się nie zagniezdzi może się przemieszczać . Niestety ale znam przypadek ciąży pozamacicznej po in vitro 😞
Generalnie wszystko i zawsze może się zdarzyć. Ja owulowalam z lewego jajnika teraz, a pęcherzyk był w złączeniu jajowodu prawego i macicy i jedna noga był pozamaciczna (gdyby bardziej urósł), nie miałam pojęcia ze taka wędrówka jest możliwa.
 
reklama
Do góry