reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

Jutro idę na betę ♥️
Jak tylko przyjdą wyniki napewno dam znać 🔥
Dziewczyny, ja dziś normalnie przeżyłam spektrum zachcianek wszelakich- najpierw naszło mnie na naleśniki z musem truskawkowym, potem na pieczeń wieprzową z sosem, ziemniakami i surówką z kapusty, następnie na cappuccino Jacobs z Milką (ostatnio piłam to za nastoletnich lat😅), a teraz mnie wzięło na kluski szare ze smażoną słoniną wędzona z surówką na ciepło z kapusty kiszonej, a za chwilę na hamburgera.
No szaleństwo!
Przecież do tej pory cierpiałam na brak apetytu i mogłoby tak zostać 😉.
Ale umówiłyśmy się z mamą, że jutro po ginekologu jedziemy do najlepszej naleśnikarni w naszym województwie🙂.

No to takie zachowanie panów dla mnie jest niezrozumiałe.
Jak przyszło do zapłodnienia, to chętni, ale jak chodzi o wsparcie partnerki przy porodzie, to już się migają.

No dokładnie, to wolę mieć wtedy przy sobie mamę, która będzie realnym wsparciem, aniżeli wątpliwe wsparcie męża, który będzie aż siny ze strachu i nerwów.

Witamy Cię miło💚.
Życzę Ci tego samego, co Ty nam😗.
Kiedy będziesz badać betę?
 
reklama
Dziewczyny podobno przy moim wcześniejszym poście nie wygrało się zdjecie 🫣 już nadrabiam ♥️
Dziś mój 5 dzień po transferze ♥️
 

Załączniki

  • E8F13B6C-BB63-4872-95C9-F26F9001893B.jpeg
    E8F13B6C-BB63-4872-95C9-F26F9001893B.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 111
Dziewczynki chciałam się bardzo bardzo ostrożnie przywitać…

Jestem dziś 5 dzień po transferze 5cio dniowej blastki i oto mój test z popołudniowego moczu 😍

Mam 34 lata . Za sobą 3 ciąże . Pierwsza naturalna pozamaciczna . Druga już po in vitro z diagnoza niedrożnych jajowodów z niej urodziłam cudownego synusia niestety z wada serduszka i dzidziuś zmarł . Trzecia ciąża to puste jajo płodowe w listopadzie zeszłego roku.

Obecnie jestem na acardzie i heparynie - z tą drugą się nie lubimy 😒 mój brzuch już po kilku zastrzykach wyglada jak pobojowisko 🫣

Mam nadzieje ze tym razem będzie mi dane doczekać narodzin zdrowego dzidziusia ♥️
Będzie mi miło przejść przez następne miesiące ciąży waśnie z wami 😍

Za wszystkie wizyty , badania kciuki zaciśnięte ♥️
Cudownie, witamy! Gratulacje ❤️ na kiedy masz termin?
@Poziomka6 , czy gdy się zbierze cały nasz miesiąc, to stworzymy grupę zamkniętą wzorem dziewcząt z pozostałych miesięcy?
Myślę, że tak. Bo chyba raczej wszystkie z nas będą za tym aby taką grupę zamkniętą utworzyć i gadać w kameralnym gronie bez podglądaczy? 🤭
Dziewczyny a co wy na to żeby utworzyć grupę na facebooku i później na Messengerze? Myślę, że byłoby dużo łatwiej :)
Ja jestem na nie, bo w takich grupach na messengerze przy takiej ilości osób ciężko się odnaleźć i nie da się być na bieżąco. Tu na forum zawsze można zajrzeć kiedy ma się czas i cofnąć się do miejsca gdzie się zatrzymało, wrócić na konkretną stronę, można cytować wiele odpowiedzi itd. Jest tu na pewno zdecydowanie przejrzyściej.
Aby była to grupa tylko nasza, bez obaw, że ktoś inny czyta co piszemy (a z czasem pewnie wjedzie więcej prywaty) po prostu zrobimy zamkniętą 😉 ale to za jakiś czas jak zbierze się cały listopad 😉
 
Cudownie, witamy! Gratulacje ❤️ na kiedy masz termin?

Myślę, że tak. Bo chyba raczej wszystkie z nas będą za tym aby taką grupę zamkniętą utworzyć i gadać w kameralnym gronie bez podglądaczy? 🤭

Ja jestem na nie, bo w takich grupach na messengerze przy takiej ilości osób ciężko się odnaleźć i nie da się być na bieżąco. Tu na forum zawsze można zajrzeć kiedy ma się czas i cofnąć się do miejsca gdzie się zatrzymało, wrócić na konkretną stronę, można cytować wiele odpowiedzi itd. Jest tu na pewno zdecydowanie przejrzyściej.
Aby była to grupa tylko nasza, bez obaw, że ktoś inny czyta co piszemy (a z czasem pewnie wjedzie więcej prywaty) po prostu zrobimy zamkniętą 😉 ale to za jakiś czas jak zbierze się cały listopad 😉
W sumie może masz i rację;)
 
Cudownie, witamy! Gratulacje ❤️ na kiedy masz termin?

Myślę, że tak. Bo chyba raczej wszystkie z nas będą za tym aby taką grupę zamkniętą utworzyć i gadać w kameralnym gronie bez podglądaczy? 🤭

Ja jestem na nie, bo w takich grupach na messengerze przy takiej ilości osób ciężko się odnaleźć i nie da się być na bieżąco. Tu na forum zawsze można zajrzeć kiedy ma się czas i cofnąć się do miejsca gdzie się zatrzymało, wrócić na konkretną stronę, można cytować wiele odpowiedzi itd. Jest tu na pewno zdecydowanie przejrzyściej.
Aby była to grupa tylko nasza, bez obaw, że ktoś inny czyta co piszemy (a z czasem pewnie wjedzie więcej prywaty) po prostu zrobimy zamkniętą 😉 ale to za jakiś czas jak zbierze się cały listopad 😉
Bede zamykać listopad 😅 mam nadzieje !🤩
27 🥰
 
A tak ogólnie drogie mamusie skąd jesteście? Ja mazowieckie, dokładniej Ostrów Mazowiecka
ja Zachodniopomorskie, okolice Szczecina
Dziewczyny jest serduszko, jest i bije 😭❤️😭❤️
6+1 wiec proszę o przepisanie mnie na 8 listopada. Nie watpcie w swoje kropeczki tak jak ja, nie wolno ! Ja już nie zwątpię nigdy i Wam tez zabraniam 😭✊
Super wiadomość, gratulacje 🥰😍
Kochane! Pojawił się zarodek, lekarz przepisał mi luteinę pod język 3x1, i wychodzę do domu. Jak się cieszę!
Wspaniale ❤️ super wieści dzisiaj od rana
Nie wyobrażam sobie kilka godzin po takiej operacji wstać i zająć się noworodkiem. Dla mnie to jest abstrakcja, kobiety które to robią mają jakąś nadludzką sile 😳🤣

Najlepsze opinie czytałam o książkach wydawnictwa natuli. Kupiłam o porodzie SN i o karmieniu piersią, ale jeszcze nie mam zdania bo jeszcze nie doszły. Patrzyłam tez na „wild child”.
Córkę urodziłam przez cięcie cesarskie, miałam w znieczuleniu ogólnym, postawili mnie na nogi 6 godzin po operacji i później już w sumie sama zajmowałam się córka, było mi mega ciężko, rana okropnie bolała, ale miałam akurat taka fatalna zmianę położony że nie były chętne do pomocy.

ja od dzisiaj znowu mniejszy apetyt i znów wymiotuje, nie mam siły :-(
 
reklama
Komuś sałatki? Bo wlasnie skończyłam 🥦👅
Wygląda super!
Ja przez dietę od ośmiu tygodni jestem w 70% na samych sałatkach, warzywach 😝.

Moja opiekun dietetyczna powiedziała, że teraz mogę jeść wszystko, ale nadal trzymam dietę, bo jest zdrowa, nie odczuwam głodu. No i nie zamierzam przytyć dużo w ciąży.

No ale jak mnie weźmie na hamburgera, to teraz sobie nie odmówię.
Jutro mam obiecane naleśniki po lekarzu 😋.
 
Do góry