reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny, ja dziś ponownie badałam glukozę i tsh. Jutro wizyta u Endo, zobaczymy co zdecyduje po miesiącu brania letroxu. Glukoza jak wyjdzie nie taka znowu, pójdę na krzywą w środę. Staram się w miarę zdrowo jeść, różnie to wychodzi. Jak z krzywej wyjdzie cukrzyca to nie będzie zmiłuj, trzeba będzie się ogarnąć, jeść o konkretnych porach... Diabetologa też sobie umówiłam. Po badaniach poleciałam do rossmanna po tej olejek, który polecałyście :) W ogóle wieczorem jak zdejmę stanik to tak mnie cycki bolą że oeeesuuu. Jak lubię chodzić bez stanika tak teraz chyba się nie da...
 
Moja znajoma w ciąży teraz nabawiła się hemoroidów 4 stopnia 🥺😥 niestety w ciąży o to cholerstwo nie trudno, a lubi się później ciągnąć pół życia za nami.. mój brat tez się z nimi zmagał aż w końcu poddał się operacji i teraz żyje innym życiem.

Ja te wypryski łączę z progiem, bo wysypało mnie jak zaczęłam brać te mega duże dawki, a później jakoś jakby organizm się przyzwyczaił? I trochę się uspokoiło. Ale teraz jak wystąpiło u mnie plamienie to lekarz kazał mi wziąć 3x dupka jednocześnie i problem wrócił ze zdwojoną siłą dlatego myśle, ze to może od tego.
Mojej znajomej się trafiło ale po porodzie , dostała takich ze siedziała w kole do pływania bo inaczej się nie dało.
Mój tato tez jest po operacji , ale nadal ma problemy. Nie wiem od czego to zależy , pewnie od wieku i zaawansowania.

Bardzo możliwe ze organizm się przyzwyczaił bo wszystkie się zaadaptuje. Bierzesz dupka 3x dziennie po 3 tabletki ? Czy po prostu 3 tabletki 1dziennie.
Bo ja biorę 3 tabletki 3x dziennie.
No i tez hormony ciążowe robią swoje
 
Mojej znajomej się trafiło ale po porodzie , dostała takich ze siedziała w kole do pływania bo inaczej się nie dało.
Mój tato tez jest po operacji , ale nadal ma problemy. Nie wiem od czego to zależy , pewnie od wieku i zaawansowania.
Mój tata miał taką samą historię... i siedział w kole do pływania ;-) Operację miał już w sumie w młodym wieku, no ale problem towarzyszył mu przez całe życie... :-(
 
Mojej znajomej się trafiło ale po porodzie , dostała takich ze siedziała w kole do pływania bo inaczej się nie dało.
Mój tato tez jest po operacji , ale nadal ma problemy. Nie wiem od czego to zależy , pewnie od wieku i zaawansowania.

Bardzo możliwe ze organizm się przyzwyczaił bo wszystkie się zaadaptuje. Bierzesz dupka 3x dziennie po 3 tabletki ? Czy po prostu 3 tabletki 1dziennie.
Bo ja biorę 3 tabletki 3x dziennie.
No i tez hormony ciążowe robią swoje
To faktycznie duża dawka, a można wiedzieć czemu aż tyle ? Tez biorę dupka i luteinę dopochwowo ale dupka wlasnie 3x1 ;)
 
Hej dziewczyny, ja dziś ponownie badałam glukozę i tsh. Jutro wizyta u Endo, zobaczymy co zdecyduje po miesiącu brania letroxu. Glukoza jak wyjdzie nie taka znowu, pójdę na krzywą w środę. Staram się w miarę zdrowo jeść, różnie to wychodzi. Jak z krzywej wyjdzie cukrzyca to nie będzie zmiłuj, trzeba będzie się ogarnąć, jeść o konkretnych porach... Diabetologa też sobie umówiłam. Po badaniach poleciałam do rossmanna po tej olejek, który polecałyście :) W ogóle wieczorem jak zdejmę stanik to tak mnie cycki bolą że oeeesuuu. Jak lubię chodzić bez stanika tak teraz chyba się nie da...
To identycznie jak ja 😄 też dziś tsh, glukoze plus morfologię i mocz zrobilam. Również już do diabetologa się umówiłam bo spodziewam się cukrzycy ciężarnych, więc od początku uważam co jem 😑
 
Niesety hemoroidy to "przesrana sprawa". Sama się z jednym męczę. Dieta, hormony, no i rosnąca macica z dzieckiem powodują ucisk i potem mamy takiego "niechcianego kolegę". Polecam wam maly stołeczek/książki/cokolwiek podkładać pod stopy gdy siedzicie na toalecie - łatwiej wtedy zrobić co swoje. No i dużo wody - najlpiwj zaopatrzyć się w bidon czy butelkę typu Dafi i pić na okrągło.
 
Cześć w nowym tygodniu.
U mnie z samopoczuciem coraz gorzej, mdłości, mdłości i jeszcze raz mdłości. Ból brzucha i czuje się ciężka jakby to była końcówka ciąży a nie początek. Huśtawka nastroju i pogoda do D…. 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Nie chcę zapeszać, ale chyba mi to najgorsze samopoczucie minęło 🥳 fajnie jest znowu mieć siłę żyć. Jutro chyba pojadę na krew, chociaż już mi słabo na myśl ile mi jej pobiorą na te wszystkie badania...

Co do aplikacji to mam jeszcze hi mommy, tam są codziennie wiadomości od maluszka 😊

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, bety i badania ✊
 
Do góry