reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2023

reklama
@Lady With Cats ej koleżanko powtórzyłam proga 😏😏😏
Iiii?
And What Reaction GIF by Holly Logan
 
@hachette jesteś na zwolnieniu, prawda? To dobrze, możesz bez wyrzutów odpoczywać. Nie zamartwiać się dodatkowymi pierdołami tylko skupić na sobie. A czas płynie, z każdą sekundą do przodu :) Jaki masz dzisiaj wiek ciąży?
 
Dziękuję, niby wiem to wszystko, ale ten strach jest silniejszy ode mnie :( staramy się o dziecko od czterech lat i ta droga po prostu zrobiła ze mnie wrak człowieka 😔
U mnie ta sama sytuacja w poniedziałek stres panika, jednak wszystko okej dzidzia urosła i jest dobrze, dostałam luteinę dopochwowo i plamien już nie ma. Brzuch czasem pobolewa no ale nie jakoś mocno wiec się nie nakręcam i starań być dobrej myśli, musisz wierzyć tak samo ❤️ będzie dobrze
 
Tak bardzo Cię rozumiem …🥹
Dużo odpoczywaj , nie denerwuj się !
Zobaczysz ze już za niedługo zobaczysz małego Gumisia z pięknie pikającym serduszkiem ! ♥️
Zasługujesz na to ….
Dziękuję, niby wiem to wszystko, ale ten strach jest silniejszy ode mnie :( staramy się o dziecko od czterech lat i ta droga po prostu zrobiła ze mnie wrak człowieka 😔
 
reklama
Do góry