reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Właśnie zapytałam męża czy jak był wczoraj w warzywniaku to były truskawki. Jego odpowiedź to tak widział, nawet się zastanawiał czy kupić, ale stwierdził że mamy zapas lodów, to truskawki to już byloby za dużo [emoji28] ehhh w poniedziałek leci do warzywniaka [emoji16]
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Mój poszedł i wrócił z 2kg[emoji23] ale u mnie ja i syn truskawkozercy [emoji849]
Ostatnio na zakupach tygodniowych wrócił z kartonem kaktusow [emoji7]
 
reklama
U mnie bez zmian - mdłości bez wymiotów, narastające w ciągu dnia (wieczorem największe). Wczoraj jakby zniknęły i zaczęłam się niepokoić - ale dziś wszystko po staremu :) 12 tc.
U mnie to samo. Do 11tc mdłości calutki dzien, nawet w nocy. Teraz końcówka 12tc i pojawiaja się po południu i do wieczora męczą. No ale są już mniej uciążliwe:)
 
Cześć dziewczyny, mało się udzielam bo na co dzień muszę ogarnąć dwóch moich chłopców że szkołą online - ale wszystko czytam :D w środę miałam wizytę u swojego lekarza a w dzisiaj prenatalne z testem pappa. Wszystko jest dobrze :) dzidzia rośnie 65.3 mm i ma się dobrze :) przeciętność 1,7 termin z om na 5.11 a z usg 1.11 także na pewno urodzę" wyjmą dzidzie" w październiku Ale zostaje z wami. Mogę?
Super, że wszystko ok:) zapraszamy :)
 
Posprzątane 💪 właśnie się położyłam i nadrabiam. Widzę temat spodni się przewinął, ja ostatnio zamówiłam sobie już pierwsze ciążowe jeansy. Trochę się pośpieszyłam, tym bardziej ze mieszczę się jeszcze w swoje jeansy, ale stwierdziłam ze później nie kupię wszystkiego na raz😉 spodnie polecam, są super jakości. Może się komuś przyda to wstawiam link.

 
4 latka ? To już jest dla mnie przegięcie.
To jest wież, której się nie da opisać! Bo jak dziecko jeszcze nie jest świadome to moim zdaniem łatwiej jest odstawić ale jak już rozumie to zostanie mu trauma jak odbierzesz jemy coś tak cennego a akurat dla mojej corki to było bardzo nanpodloU psychicznym, bo o a w ten sposób jakby była pewna ze ma mnie tylko dla siebie i odzyskiwała ten czas rozłąki ( ja praca ona szkoła) WHO mówi, ze czas karmienia jest uzależniony od potrzeb dziecka i wyboru mamy. Myśle, ze gdyby się kolej a ciąża to jeszcze bym karmiła aż do samoodstawienia, bez względu na to kiedy by to nastąpiło. Moim zdaniem to żaden wstyd ani przegięcie wręcz przeciwnie! Mleko 4 letnie jest nadal wartościowe!!!! Polecam blog hafija o mlecznej drodze.
 
Mniam [emoji7]
Ja przede wszystkim bezglutenowy [emoji23]
Krem z mascarpone i śmietanki, chce jeszcze dać mus truskawki+galaretka w środek. I truskaaaaaawki, dużo truskawek [emoji23]

Super! Ja właśnie jestem po mega porcji truskawek! Tez uwielbiam ale tenpolskie sa o niebo lepsze niż włoskie czy hiszpańskie! Ubolewam nad tym i to jest jedna z rzeczy, której naprawdę mi brakuje w italii.
 
Ja myślę że przy widowni też będzie to dla mnie krępujące i będę się kryć gdzies w innym pomieszczeniu a w miejscu publicznym chyba się nie odwaze

Pochwal się później jak Ci wyszedł ☺

Też nie lubię sprzątać ale trzeba wkoncu sweterki z szafy pochować i wyciągnąć letnie ciuchy no i lżejsze kurtki
Mam nadzieję że ochota mi przyjdzie w trakcie bo nie czuje chęci 😂

Odważysz się! Spokojnie. Moja corka np zawsze w samolocie na czas startu i ładowania musiała cyca bo to pomaga przy odtykaniu ciśnienia z uszu. Serio na początku jabtez się krepowalam ale potem to już olewka, bo nie było możliwe na płazy, w kościele, pociągu i różnych miejscach i sytuacjach nie karmić.
 
W ogóle to nie chcę siać paniki, ale czy czytałyście rano, że minister zdrowia mówi o przesunięciu szczytu zachorowań na październik/listopad....? :/ Już wcześniej mówiło się o ponownym wybuchu zachorowań wtedy, a oni wieszczą dopiero szczyt w tym czasie. Ciekawe jak będzie ze szpitalami wtedy 😦

MoiM zdaniem do końca roku będzie już zakaz porodów rodzinnych i odwiedzin. Z jednej strony to dobrze ale. Drugiej strony slabo! Ja mieszkam we Włoszech i tez myśle ze tak pozostanie już. Np tu kin teatrów dyskotek, stadionów, koncertów zabronią aż do marca 2021!
 
reklama
Do góry