reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Noto moim zdaniem waga okej ! Ja miałam tydzień wcześniej prenatalne ale i waga była niższa o 100 gramów wiec na twoim miejscu mega bym się nie przejęła 😊 a z Wiktorem chodziłam na NFZ i miałam tylko 3 usg , w 36 tc poszłam prywatnie bo średnio ruchy czułam w sensie ze dwa razy dziennie popływal i tyle , od razu z wizyty na szpital i za dwa dni cc
No ja myśle, że bedzie mało ważył jak ja, ważyłam ledwo 3 kg, lekarz mówił, że właśnie często tak jest. Nie wyobrażam sobie mieć ostatnie usg gdzieś w 30 tc, a potem nie wiesz co się dzieje.
 
reklama
No ja myśle, że bedzie mało ważył jak ja, ważyłam ledwo 3 kg, lekarz mówił, że właśnie często tak jest. Nie wyobrażam sobie mieć ostatnie usg gdzieś w 30 tc, a potem nie wiesz co się dzieje.
Dokładnie , ale wtedy wiesz człowiek młody i myśli sobie ze przecież będzie okej , lekarz uspokajał zawsze i mówił ze dziecko tez będzie mniejsze , nie 4 kg . Teraz w tej ciąży nie jest mi szkoda żadnej kolejnej stówki na malutkiego 🥰
 
Hej! Dziewczyny a czy szczepilyscie się lub planujecie szczepic sie na grypę i krztusiec? Czytałam że na krzsztusiec jest zalecane (w środę mam wizyte więc się podpytam). Powiem szczerze ze kompletnie o tym nie wiedziałam ;)
 
Hej! Dziewczyny a czy szczepilyscie się lub planujecie szczepic sie na grypę i krztusiec? Czytałam że na krzsztusiec jest zalecane (w środę mam wizyte więc się podpytam). Powiem szczerze ze kompletnie o tym nie wiedziałam ;)
Jest zalecane ale nie obowiązkowe to bardziej zależy od doktora jeden zaleca a drugi nie. Ja się nie szczepiłam w poprzednich ciążach i teraz pewnie też nie ale czekam na to co doktor powie.
 
Hej! Dziewczyny a czy szczepilyscie się lub planujecie szczepic sie na grypę i krztusiec? Czytałam że na krzsztusiec jest zalecane (w środę mam wizyte więc się podpytam). Powiem szczerze ze kompletnie o tym nie wiedziałam ;)
Ja właśnie też ostatnie przeczytałam o zalecanych szczepieniach w ciąży, bo szukałam informacji czy ciąża nie jest przeciwwskazaniem do szczepień, a tu takie rewelacje ;) Ja z kolei w czwartek mam wizytę, to też się dowiem co i jak, ale raczej planuję się szczepić, szczególnie na grypę.
 
reklama
Ja już na krztusiec jestem zaszczepione w 30 tyg. Na grypę też będą się szczepic jak będzie szczepionka.
Hej! Dziewczyny a czy szczepilyscie się lub planujecie szczepic sie na grypę i krztusiec? Czytałam że na krzsztusiec jest zalecane (w środę mam wizyte więc się podpytam). Powiem szczerze ze kompletnie o tym nie wiedziałam ;)
 
Do góry