reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Ja zaraz uciekam do wanny i do lekarza na wityte.Pewnie tylko pobada i znowu nic interesującego ten moj lekarz mi nie powie.cholera ja chce wkońcu wiedziec ile moje dziecie waży!
Odezwe sie pozniej.:tak:

Women daj znać jak po wizycie :-) ja też dzisiaj idę podglądć swoje małe Buszmeny, które buszują dzisiaj od 2.40 i jeszcze się nie zmęczyły :dry: mam ruchomy brzuch wywijający się w każdą stronę :-D
ja też jestem ciekawa ile ważą moje szkraby :eek:
 
reklama
Dzien doberek,

ja juz mocz zawiozlam na badanko... zobaczymy...

Women, co do infekcji maluszka przy porodzie to nie mam pojecia czy moge mu zaszkodzic... bo u mnie to wszystko wynika z kamyczka na jednej nerce... i stad stan zapalny...

Women i Kajunia czekam na relacje po wizycie u lekarza...
 
Dzien doberek,

ja juz mocz zawiozlam na badanko... zobaczymy...

Women, co do infekcji maluszka przy porodzie to nie mam pojecia czy moge mu zaszkodzic... bo u mnie to wszystko wynika z kamyczka na jednej nerce... i stad stan zapalny...

Women i Kajunia czekam na relacje po wizycie u lekarza...

anulka masz leukocyty w moczu czyli bakterie,wiec jesli nie zaleczysz to dzidzia bedzie miałą napewno no chyba ze przy porodzie dadzą ci antybiotyk.

kajunia gratuluję ósmego miesiąca :tak:;-)

Jolie w-f super pewnie zawsze jestes w dobre formie.
 
DZIEN DOBRY:-)!
Dzis mam lepszy humorek:tak:.Cora w szkole do 14,wiec zaraz zabieram sie za obiadek,juz zrobilam zakupy i zjadlam 2paczki z kawa,a teraz rozgladam sie za jakims owocem moze banan albo jablko:-)?

Women Kajunia dajcie znac co i jak po wizycie u gina,ja mam wizyte na 15 ;30,moze uda sie potwierdzic plec,oby:-).

Misia jak dzis sie pierworodny sprawuje???Mam nadzieje,ze juz jest grzeczny:tak:.


Na razie zmykam do kuchni,moze pozniej uda mi sie cos napisac jak bylo u lekarza:-).
 
ja po wizycie
w sumie nic sie nie dowiedziałam poza tym ze znowu lekarz przepisał mi nospe forte 3x1 kurcze bo niby za twardy mam brzuch sama nie wiem czy warto sie faszerowac tymi tabletkami
Moja waga to 66,8 takze znowu 2 kg do przodu pewnie dobiję do 70kg
posłuchałam tętna dzidzi i jest ok ale kopał prosto w to urządzenie hehe smialam sie
moje cisnienie tez ksiązkowe i w sumie nic wiecej dostalam skierowanie na mocz i krew wiec jutro sobie pojde.Nastepna wizyta za 2 tyg.
 
DZIEN DOBRY:-)!
Dzis mam lepszy humorek:tak:.Cora w szkole do 14,wiec zaraz zabieram sie za obiadek,juz zrobilam zakupy i zjadlam 2paczki z kawa,a teraz rozgladam sie za jakims owocem moze banan albo jablko:-)?

Women Kajunia dajcie znac co i jak po wizycie u gina,ja mam wizyte na 15 ;30,moze uda sie potwierdzic plec,oby:-).

Misia jak dzis sie pierworodny sprawuje???Mam nadzieje,ze juz jest grzeczny:tak:.


Na razie zmykam do kuchni,moze pozniej uda mi sie cos napisac jak bylo u lekarza:-).

powodzonka na wizycie trzymam kciuki

ja uciekam do wyrka jakos przy tym deszczu i jesliennej pogodzie na nic innego nie mam ochoty zasypiam na siedząco papa
 
Hello! :-)

Moja sister przysłała mi smsa o tym ze snilo jej się że Wiktor wszystkich bił po buzi, ja jej na to że blisko z tym snem bo Wiku ma teraz etap gryzienia do krwi...
Wczoraj ugryzł Kube 4 razy, dzisiaj 1. Mi się udało uniknąć bliskiego spotkania bo ja go nie noszę, nie pozwalam się przytulać do brzuszka bo mi po prostu niewygodnie...
Ale najdziwniejsze ze Wiku nie robi tego w złości tylko w zabawie. Traktuje ciało ojca jak gryzak :szok: fakt - ślini się na potęgę no ale żeby tak mocno gryzł ? :szok: eh...

Ja dzisiaj z nerwami lepiej, może dlatego że Kuba go ode mnie separuje i młodemu wciąż wymysla jakieś rozrywki... no ale zobaczymy jak się ten dzień skończy. Na razie mały potwór śpi.
icon_rolleyes.gif


A poza tym nie wiem co mam robic z wynikami moczu...:-( Mialam cos nie tak ostatnio (leukocyty byly w moczu) a przy tym stan zapalny... no i po usg nerek wyszedl kamyczek:-( ...gienkolog kazala brac mi urosept przez 10 dni i powtorzyc mocz... dzis pojechalismy kupic kolejne opakowanie uroseptu i pan aptekarz sie zainteresowal i bardzo odradzal urosept... niby ziolowe tabletki, ale nikt nigdy ich nie badal pod katem wplywu na plod... i powiedzial, ze on by ich nie bral... ze lepszy furagin... ach... no i poki co odstawilam... bralam przez 5 dni... jutro chyba powtorze mocz... i zobaczymy...

furagin ma raczej silniejsze działanie na płód niż ziołowy urospet. Wszyscy ginekolodzy polecają swoim pacjentkom właśnie urosept. Nie przerywaj uroseptu, bez sensu.
Leukocytouria - czyli leukocyty w moczu:
pojawianie się więcej niż 5 leukocytów w polu widzenia; nadmierne wydalanie leukocytów może być skutkiem nowotworów, zapaleń lub kamicy;

jeśli są bakterie to zrób posiew moczu i będzie wiadomo czy to przez bakterie czy kamyczek masz te leukocyty podwyższone. Jak to tam wygląda na wynkiach tego moczu? Ile tych leukocytów jest? A są bakterie? Jak są leukocyty a nie ma bakterii to na bank jest ten kamyczek i tyle.

Jolie ja też po AWFie ale po fizjoterapii ;-)

Women no to fajnie że wszystko oki, ja też mam no-spe łykać ale nie forte tylko tą zwykłą...

Ciekawe co tam u Kajuni na wizycie! Trzymam kciuki!

Sylwia pisz co u lekarza!

Ja uciekam do kuchni!
mam zamiar dzisiaj zrobic cycki z kury z serem żółtym i ciasto sliwkowe :cool2:
 
Jolie ja własnie od września miałąm iść uczyć informatyki do szkoły:-) tylko ja do liceum miałam isć no ale sie przesunie wszystko :-) hehe nie pójde z wielkim brzucholkiem na miesiąc czy 2:-) muszą poczekac :-) a moja mam własnie dzis poszla na wczesniejsza emeryture uczyla 1-3 hehe kurde mówi że troche dziwnie tak po tylu latach nie isć do szkoły:-) ale dobrze zrobiła:-) bedzie mi do młodego przyjeżdząc:-)

Misia no to niezły bunt Wiku przechodzi:-( o rajku ale dorbze że masz dzis już mniej nerwów:-)
Women super że wszystko u dzidzi ok:-)
Kajunia, Sylwia i co tam u lekarza?;-)

a ja idę do dentysty na 15:-( kurde ale mi sie nie chce dobrze że mam całe 3 minuty:-) więc nie muszę jeździć po całym mieście... bo korki straszne:-( jak ja niecierpie dentystów i moich ząbków:-)
 
reklama
przyszłam tylko powiedziec czesc
jestem tak padneita ze szok :no:
młoda druga noc szalała....co skonczyło sie spaniem z nami
a ze to wierciuch niesamowity to wygodnei sie z nia nie spi...szczegolnie jak sie w ryjek dostaje z nogi :baffled: co chwile
lub jak cie odkrywa non stop

zaczynam sie zastanawiac juz czy to nie stanie sie rytuałem u Mili

znikam sie zrelaksowac przed tv

Mloda dzis zajmuje sie sama soba...nie mam sil na nic...
 
Do góry