reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

kobitki powiedzice mi a raczej doradzcie... co ja moge wymyslec za niespodzianke dla mezulka tanim kosztem? Mamy 1 rocznice slubu w niedziele i nic mi nie przychodzi do glowy. Wczoraj sie spytalam mojego lubego na co ma ochote a ten, ze nie mamy pieniazkow :-( No przykro mi sie zrobilo, ze on nic nie chce robic... postanowilam ze to ja zrobie mu niespiodzianke. Wiec hellp :happy2: czekam na propozycje bo ja nie mam pojecia co tu zrobic....

zrób pyszną kolacje przy świecach do tego pozniej jakies winko i moze jakis dobry film na dvd spedzicie wieczór razem i miło i bez wiekszych kosztów,a wieczorek skonsumujecie samych siebie to taki moj pomysł hehe:-)
 
reklama
Larvuniu ja bym zabrała meza do restauracji na kolacje przy swiecach:tak:
lub
zrob kolacje przy swiecach w domu
ja tak zrobiłam jak z Karolem mielismy swoj pierwszy roczek bycia para :-)

zrobiłam pyszna salatke szopska na przekaske
na kolacje filet kurczaka w sosie curry z ryzem i brokułami
kupilismy wczesniej winko i ja do tego winka poszłam do cukierni kupic ciasto tiramisu i jeszcze jakies
kolacja wyszła super....skonczyła sie zareczynami :rofl2::-)
ach było romantycznie
i jak dawno ....
 
Hej no.
Ja poszlam tylko sie zdrzemnac,a tutaj tyle stron do nadrobienia :eek::eek::eek::eek:
Ehhh...
Ide na obiadek.
Dziewczyny,Ladina wiesz ostatnio mnie mega zgaga meczyla i znalazlam super sposob.
Przegryzaj migdaly,mowie Ci rewelacja.
Mniejsza rewelacja na zeby :baffled: ale zgage jak reka odjal :-D

W TVP1 moje rodzinne miasto Lubin :-);-)

Bede wieczorkiem,bo zaraz maz przyjedzie i jedziemy na zakupy :tak:
 
larvuniu
ja nigdy nie mam pomyslu na takie niespodzianki:no: a tez niedlugo bede miec ten sam problem, bo zbliza sie 3 rocznica:baffled: O szalonym seksie nie ma mowy z takim brzuchem;-);-);-)
 
Larvuniu, a moze bilety do kina badz teatru...? A potem zawsze mozna pojsc na kolacyjke do jakiejs restauracji czy knajpki albo do domku, gdzie tez moze czekac pyszna kolacja przy swiecach?

My rocznice mamy 19.09:-):-) - hmm, i tez cos musze zaplanowac:happy2::happy2:
 
dziewczyny kolacja przy swiecach to super propozycja :tak: Tylko, ze moj mezus winka nie lubi :baffled: hmm.... moze anulka masz racje i do kina sobie tez pojdziemy, musze zobaczyc co graja u nas.. wieki juz w kinie nas nie bylo :-D
kochane jestescie :*
 
reklama
dziewczyny przez jakiś czas znikam z forum :-:)-:)-(
mam bardzo poważne problemy rodzinne :-:)-:)-( nie wiadomo skąd ani dlaczego :-:)-:)-(
mam nadzieję, że wkrótce nie urodzę, bo dzisiaj mam straszne rozwolnienie i potworny ból podbrzusza :-:)-:)-( jeżeli w krótkim czasie ból nie przejdzie natychmiast jadę do szpitala :-:)-:)-(

buziam Was mocno ... nie zapomnijcie o mnie ...
 
Do góry