reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Kajunia tez bym sie wkuła :tak:
nie dziwie ci sie.....zadzwon do nich co jest i ochrzan!!!
co za ludzie....a pewnie w ogloszeniu zaznaczone ze mega szybka wysylka :sorry2:
 
Cześć dziewczyny!
Ja mam dzisiaj humorek do narzekania... :zawstydzona/y:
Z piersi ciężkich jak balony leci mi siara, pieką mnie w środku a więc produkcja mleczka się rozkręca... Kupiłam sobie stanik do karmienia w rozmiarze 75 E i jestem w szoku, że taki rozmiar mi pasuje :szok:.
Strasznie mnie wszystko boli jak się przekręcam z boku na bok w nocy. Pocę się jak mysz! Jestem zniedołężniała na maksa, dodatkowo teraz mieszkam u moich rodziców a więc do pokonania 5 pięter starej kamienicy bez windy... Kiedys pomykałam na tych schodach jak gazela a dzisiaj sapię jak lokomotywa i robię co piętro przystanek :sorry2: Eh... a w ogóle marzy mi się pływanie dla kobiet w ciąży. Muszę się rozejrzeć za jakimś basenem który to organizuje...
Młody się tak rozpycha jak nigdy, Wiku siedział grzecznie i się delikatnie poruszał w mamusi mieszkanku a ten to jakiś "obcy", czasem po serii kopniaczków brakuje mi tchu. Jestem ciekawa co to za czort będzie jak się urodzi... :eek:
 
hej mamcie:-)
a ja oczywiści enie spałam w nocy taka burza była że masakra normalnie:-) pranie musiałam z balkonu zdjac :-) no iwęc się od razu przebudziłam:-) a wogóle to nigdy bym nie wpadła na to że z takiej pogody bezie burza no ale cóż nauczka na przyszłośc nie zostawiac prania :-)
Misia bidulko:-( mi ta siara narazie ustała od kilku dni nie leje się nic..pewnie neidługo zacznie...co do zmeczenia...to ja zawsze budze sie zmęczona i to jest okropne uczucie...a maluszek Twój to faktycznie szaleniec jakiś będzie może bokser??:-)
Basen w Nowym Sączu jest aż 1:-) hehei napewno nie ma w nim żadnych zajęc dla kbiet w ciaży...co gorsza jak tam przychodze to wszyscy sie na mnie gapią i zaczyna mnie to wkur........;-( także przynajmniej to was omija wszystkie oczy na mnie skierowane...takze Misia ni denerwuj sie bo Igor Cię kopnie:-)

kaweczka już jest:-) heheh
a ja mam dzis zrobić obiad dla 5 osób:-( kurde bo oprócz brata mam jeszcze 2 kuzynów.............zwariuje...........
 
Witam
Ja czuje sie po nocce jakbym miala odlezyny :eek::sick:
Tez mnie cale cialo boli,zwlaszcza uda i nogi :sorry2:

Ja juz mam kawusie.dzis bede sie caly dzien lenic :-D
Zaraz po mlodego przyjedzie tata i pojdzie do przedszkola.

Ja zauwazylam,ze moj Tuptus w srodku budzi sie wtedy co ja.
Czyli jak ide na moj rutynowy spacer do kibelka o 5 rano to on sie budzi i chyba siusia z mamusia.
Tez sie wiecej wierci niz Antek.Antkowe pory szalenstw byly wieczorem,a ten sie rozpycha caly dzien:-D

Dzis szybciutki obiadek frytki z piekarnika i rybka z piekarnika:happy2:
Milego dnia nosicielki :-)
 
Anineczka mój tez się całe dnie rozpycha...:-) a wtedy kiedy tatuś przychodzi z pracy tj. po 16 to on akurat wtedy idzie spać:-) normalnie się śmiejemy że sie boi tatusia:-)
Kajunia czemu kiepski humorek?:-( uśmiechnąć się prosze dla maluszków:-)
 
reklama
Do góry