reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Kajunia strasznie duże te Twoje bobaski w brzuszku jak na 28 tydzien to ja w 30 tyg nie mialam takich wyników.


Women właśnie sprawdzałam i jeste MILE zaskoczona :tak: teraz się nie dziwię dlaczego gin powiedział, że mam bardzo duże dzieci jak na bliźniaki :-)
kurde od samego rana czekam na kuriera, który miał dzisiaj przywieźć wózek i jeszcze go nie ma :wściekła/y:
 
Women właśnie sprawdzałam i jeste MILE zaskoczona :tak: teraz się nie dziwię dlaczego gin powiedział, że mam bardzo duże dzieci jak na bliźniaki :-)
kurde od samego rana czekam na kuriera, który miał dzisiaj przywieźć wózek i jeszcze go nie ma :wściekła/y:
a jaki wozek ?? pewnie pisalas ale nie chce mi sie szukac
ja tez nieznosze czekac na kuriera
 
co tak malo piszecie??

kajunia
jak wozek dotrze to npewno poprawi ci sie humorek;-);-) Ja juz tez sie zdecydowalam, w koncu...ale maz przywiezie go dopiero jak juz urodze.

A ja mam ochote na knedle ze sliwkami, chyba jutro na obiadek zrobie:tak:
 
czesc dziełchy....
wrocilam z odwiedzinek... w galerii 2 fotki malej Nadii urodzonej 5 sierpnia :-D Jest przeurocza!!!
pedze jesc obiadek, mjami....:cool2:
 
sliczna pogoda to na podworku z Mili siedzimy a nie w domku :-)
pewnie wy tez

obiadek zrobiłam juz rano...dzis zupa krem kalafiorowa
mezulo wlasnie wcina
ciekawe czy mu smakuje hihiii bo ja ostatnio sol oszczedzam ze wzgledu na moje obrzeki :-p

a ja wcinam lody!!!!! mniammmmmmmm
 
Lilka
mamm sliwki u sasiada;-);-)
Tu tez nie maja twarogu, jest taki jakdyby zmielony pseudotwarog;-) Zawsze mozna samemu zrobic, ale ja jeszcze nie probowalam;-)
Za to pamietam , ze w Norwegii probowlismy kupic kiszona kapuste na swieta i kupilismy kapuste w takim woreczku. Woreczek sie wrzuca do wody goracej i ta kapustka jest pycha, ale nie kiszona;-)
 
reklama
Dzień dobry,

Kajunia gratuluję dużych chłopców!!! ;-)

Zdjęcia Nadii są słodziutkie.

Jeśli chodzi o obiadek to ja dziś zrobiłam chłodnik- idealny na taką pogodę jak dziś, leje się ze mnie :laugh2:
 
Do góry