reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Motylinek czekam na Twoje jutrzejsze usg :tak:

Krecik super sen :-D ale się uśmiałam :-D misia .... ojjj Ty niedobra zadźgałaś Nam Naszego Krecika :-D:rofl2::-D
 
reklama
Cześć dziewczyny.

Pati mi również podoba się Natan, i w rodzinie mam jednego, ma prawie dwa latka. A znajomi mają Nikodema, jest moim ulubieńcem (chyba z wzajemnością) a Maks też z psem mi się kojarzy, niestety.

A wiecie, ja mam jeszcze jeden ciążowy problem, taki trochę dziwny. Mam okropne gazy, a najgorzej to w nocy, jak śpię to nad tym nie panuję, a mąż się budzi i mnie od śmierdziuchów wyzywa i szerzej okna otwiera :-D:sorry2: bo niestety one mają potworny zapach - czytaj smród :wściekła/y: I niestety nie wiem od czego to jest, bo raczej się zdrowo odżywiam i nie jadam rzeczy wiatropędnych.
 
Motylinek
Ty w dupsko dostaniesz , ze tak rzadko zagladasz:angry:
Powiedz mi jak tam wozek ?? zakupiony??

Krecik
niezly sen:-D:-D:-D Uwazaj na Misie:tak:
Lambert- calkiem fajne imie:tak: Tylko jak zdrabniac, Lambercik:-D:-D:-D???
 
Krecik...miło ze jesteś:tak:
o jacie ale sen miałaś:baffled: musisz czujna być jak w pobliżu gdzieś misia będzie:rofl2::-p:-D
 
Women no to swietnie ze Jordanek duzy i zdrowy :-) Czyli po tych problemach co kiedys pisalas slad nie zostal... no i cale szczescie!!! :-)

Co do imion - Pati a moze nazwijcie Nataniel a bedziecie sobie mówic Natan, Natanek, a moze jakos tak lepiej (dla innych) do przyjecia bedzie? Mnie sie i Natan i Nataniel bardzo podoba :-) :tak:No i baaaardzo mi sie imie Beniamin podoba ale mojemu mezowi definitywnie :no:
 
Kochane wróciłam,musiałam jechać jeszcze po towar dlatego tak póżno.
A wiec jestem po USG i pan dr mówił ze wszystko jest super,ze nawet tego płynu by nie zobaczył w opłucnej gdybym mu nie powiedziała,takze Jordanek jest zdrów jak ryba.
BPD- 7,8 cm -Główka
FL- 5,51 cm -Stopa
Łożysko na ścianie tylniej
Takze Jordanek jest odpowiednio duzy do wieku ciązy,tak jak juz PAti wam napisała.
:-):-):-):-)Jestem najszczęśliwszą osobą dzisiejszego dnia:-):-):-):-)




Doczytalam ze Women nosi "wielka stope" w brzusiu!!! hihi Gratuluje i ciesze sie ze wszystko oki!!!
Krecik wielka stopa mnie rozwaliła na częsci pierwsze :-D:tak::-);-):rofl2:a Twój sen z Misią to juz dobił na maxa,dobrze jest sie pośmiać.hehe.
PAti Przyjmij moje gratulacje z okazji szczęsliwej ósemeczki :-)teraz to juz z górki.
Lilka super ze juz masz wszystko zarezerwowane przynajmniej bedziesz miała wszystko zrobione!;-)
Jolie nie mam pojęcia skąd to sie bierze,ale napewno musisz cos zjadać bo ja tak nie mam!!!:baffled::eek::baffled:
mirka.mkm ja tez marzę normalnie o tym aby sie położyć na brzuchu i przespać całą noc.
Ladina macie z mężem mistrza świata,no żeby na cmentarzu imion dla dzicka szukać,nie wpadła bym nigdy w życiu.:-)
Misia mordeńczynio kobiet w ciązy hehe witaj z powrotem :-):-)

Co do imion to ja miałam straszny problem z wyborem dla swojej pociechy,i zdecydowałam sie na Jordana po poznaniu pana przedstawiciela z coca-coli który sie przedstawił własnie Jordan i odrazu mnie sie spodobało,a dla dziewczynki to Vanessa i żadne inne!:-):-):-):-):-):-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Women no to swietnie ze Jordanek duzy i zdrowy :-) Czyli po tych problemach co kiedys pisalas slad nie zostal... no i cale szczescie!!! :-)

Ines właściwie można powiedzieć ze malutki sam zwalczył i przeszedł w zapomnienie ten nieszczęsny obrzęk,zostało tylko 2-3mm w opłucnej ale pan dr mówil ze nawet by tego nie zauważył wiec nie ma powodów do zmartwień.Jestem naprawde w niebo wzięta. Kamień z serducha mi spadł i malutki rośnie zdrowo. :-):-):-):-)
 
Do góry