reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Women gratuluję zdrowego malucha.
Larvunia idę do galerii, mam nadzieję, że już powklejałaś zdjątka:-)

Kurcze dziewczyny, czy Wam też tak pękają naczynka na nogach? Ja już wyglądam, jakbym pajęczynę jakąś miała... do tego żylak mi wychodzi...
O gazach się nie wypowiadam, bo mnie mąż ostatnio chciał z łóżka wyeksmitować. Jakby to była moja wina;-)
 
reklama
bira:
mi tez pekaja naczynka , ale ja mam tez genetyczne sklonnosci do zylakow :no:
wiec traktuje to normalnie .... tylko staram sie trzymac jak najczesciej nogi na jakims podnozku i smaruje kremem:sorry2: coz takie zycie ale przynajmniej na opalonej skoze az tak bardzo tego nie widac :zawstydzona/y:
 
a tak wogole to dzis zrobilam sobie kilka zdjec ........i nie wygladam az tak zle :tak: w tej ciazy ...........
zaczelem tez wpisywac troche do ksiazeczki dla mojego dziecka (taki album, ksiazeczka moj pierwszy rok)
poza tym ma taki notes dla kobiet w ciazy gdzei kazdego dnia mozna cos wpisac
to bedzie fajne po latach do poczytania ....:happy2::happy2:
 
Mirka jakiego kremu używasz na te żylaczyska i naczynka? Ja będę u lekarza dopiero w poniedziałek i wtedy tez miałam zapytać, ale może wcześniej uda mi się jakoś poratować.
 
Byłam dzisiaj u gina i z szyjką wszystko w porządku, więcej się nie skraca, na szczęście:-) Oczywiście zakaz "przytulanek":-p Mała obróciła się juz główka do dołu. A właśnie jak to jest czy jak już się obróciła to jeszcze może zmienić pozycję przed porodem, czy tak już zostanie?
Aaa i jeszcze mam uważać na brzuch bo twardy bardzo i łykać dużo magnezu.
To tyle. Na usg 4d idę 31 sierpnia i już nie mogę sie doczekać:-) a teraz zmykam do spania bo jestem dzisiaj wykończona...pa...
 
Women gratuluję zdrowego malucha.
Larvunia idę do galerii, mam nadzieję, że już powklejałaś zdjątka:-)

Kurcze dziewczyny, czy Wam też tak pękają naczynka na nogach? Ja już wyglądam, jakbym pajęczynę jakąś miała... do tego żylak mi wychodzi...
O gazach się nie wypowiadam, bo mnie mąż ostatnio chciał z łóżka wyeksmitować. Jakby to była moja wina;-)
bira ja mam jakos od miesiaca juz zylaki na nogach :-( Strasznie to wyglada. Wszyscy mowia ze to od szybkiego nabierania masy. A pierdzenie... heh, tez tak mam jak zjem za duzo pestkowych owocow albo jak sie duzo mleka opije:-) Juz ich nie mam, bo mam diete i gazy ustaly. Mezus szczesliw a ja placze za mlekiem i owocami.... ehhh...
 
jagoda ciesze sie ze juz wszystko wporzadku:tak:
larvunia nie wiem ,moze po prostu ja trafilam na dobra poradnie, bo przy kazdej wizycie mnie warza, mierza cisnienie, oslucha pluca, sprawdzaja cukier i moge skorzystac z rozmowy z dietetyczka i osobiscie ustalic diete czy tez spokojnie o cos popytac. Zdziwilo mnie podejscie twojej lekarki bo praktycznie nic ci nie wytlumaczyla ale sa rozne podejscia lekarzy, a moze po prostu u ciebie to nie wymaga az takiej diety wielkiej, nie wiem, zapytaj sie jej czy mozesz miedzy posilkami jest np same krakersy-zobaczymy co odpowie, moze w twoim przypadku jest inaczej. Wypisz sobie wszystkie pyt do niej na kartce bedzie ci latwiej.
Co do cukru to na czczo nie powinien byc wyzszy niz 95 a jedna godzine po posilku nie moze przekraczac 140, po dwoch godzinach nie moze tez przekraczac 120,mi takie normy podali. Ja musze mierzyc na czczo i jedna godzine po sniadaniu obiedzie i kolacji i raz w tygodniu o godzinie 22 i 3 w nocy. A ty jak masz mierzyc?i jak tam twoje wyniki cukru po posilkach jak narazie?
 
reklama
Nie powiem, trochę mnie pocieszyłyście, że z wiatrami nie jestem sama.

Larvunia, pszenne pieczywo, a i pewnie krakersy są pszenne, jest najmniej zdrowe, dlatego Kathhe pisze o ciemnym pieczywie, ale że pani doktor Tobie tego nie powiedziała, to już w szoku jestem. Moja pani ginekolog mi naopowiadała o diecie jaką powinnam stosować w ciąży (żeby dobrze wyglądać i mieć dobry cukier) a to zwykła ginekolog jest.
 
Do góry