reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

witajcie:-)
właśnie powstałam...
mój mały dzisiaj też kopał w nocy ostro
kilka pobudek zaliczyłam, do tego zgaga wstrętna
myslałam że zwarjuje a reni się skończyło:rofl2::crazy:
idę się wystroić i po zakupy

women...
czekamy na wieści z usg

bużka
 
reklama
czesc kochane :happy2:

ale nawalnica byla u mnie ok 5 rano :szok: Az sie zestrachalam razem z psina! Obydwie wtulilismy sie w mojego mezulka, komicznie to wygladalo. No ale najpierw pozamykalysmy okna wszystkie.... :sorry2: burza byla! Ale nie tak zwyczaja, ale taka nagle i z calej petardy! Ja uwielbiam burze, no ale dzsiejszej nocy bylam z lekka przerazona co sie dzieje :baffled: A teraz mokro, chlodno.... i ciuchy ktore wczoraj wypralam na balkonie wisza nadal mokre :crazy: Heheheh, dobrze, ze wisza.. bo balam sie ze odfrunie conieco.

lilka kochana obiadek byl przepyszny ;-):-D Zrobilam go tyle, ze i dzis bedzie kurak tylko ze z ryzem a nie pyrami + maFeFka z groszkiem :tak: Wiec moze zdazysz, obiad przewiduje na 14-15.00 :-D

women czekamy z relacji usg :-)
 
To ja tez sie witam!;-)

Pati
u mnie reni lezy zawsze na szafce nocnej;-) Kupilam sobie mega opakowanie;-)

Women
czekamy na relacje

larvunia
no to teraz bedziesz miala super miekkie ciuszki po tej deszczowce;-)
 
Ladina mój jednen mauch przekręcił się teraz poprzecznie :eek: i mój ginek zastanawia się nad cc, bo jak powiedział ..."po co pani miałaby się męczyć" mam bardzo wąskie biodra i chyba miałabym problem z porodem naturalnym :crazy: zobaczymy może maluchy nie będą już tak fikać i grzecznie przekręcą się już główkami w dół :rofl2:

no i zapomniałam napisać, że wczoraj lekarz tak dla śmiechu szukał na usg trzeciego malucha :szok: normalnie się przestraszyłam, bo myślałam że on COŚ widzi :sorry2: a on chciał tylko tak pożartować :zawstydzona/y: ehh najadłam się strachu :-D
 
Kajunia
u mnie tez sie wierca i cos czuje, ze tez juz pewnie zmienily pozycje. Mam nadzieje jednak, ze moze uda sie naturalnie. A co do trzeciego malucha to tez kazalam poszukac mojej ginekolog, bo na innym forum jest dziewczyna z trojaczkami - do 33 tyg. myslala ze ma blizniaki;-):szok:
Ja teraz ide na kontrole do szpitala 28 sierpnia, tam maja lepszy sprzet, wiec moze sie dowiem, czy to napewno dwa chlopaki;-)
Najlepsze jest to, ze nie mamy jeszcze imion:baffled:
 
Witam słonecznie! Ale u nas piękna pogoda:-)

Dzisiaj idę do gina, zobaczymy czy wszystko w porządku...Trochę sie martwię bo wczoraj miałam jakieś dziwne plamienia z krwią:szok: Trzymajcie kciuki za moją nieposłuszną szyjkę:crazy:...

Miłego dnia kochane!!!
 
Kajunia
u mnie tez sie wierca i cos czuje, ze tez juz pewnie zmienily pozycje. Mam nadzieje jednak, ze moze uda sie naturalnie. A co do trzeciego malucha to tez kazalam poszukac mojej ginekolog, bo na innym forum jest dziewczyna z trojaczkami - do 33 tyg. myslala ze ma blizniaki;-):szok:
Ja teraz ide na kontrole do szpitala 28 sierpnia, tam maja lepszy sprzet, wiec moze sie dowiem, czy to napewno dwa chlopaki;-)
Najlepsze jest to, ze nie mamy jeszcze imion:baffled:

Ladina ale numer z tą dziewczyną :szok::-D no mi do śmiechu chybaby nie było :crazy: powiedziałam lekarzowi, że jak na razie dwójka starczy ... on się uśmiechnął i powiedział, że jak na pierwszy raz :-D:rofl2::tak: ja na kolejne usg idę 5 września :-) no i potem to murowany szpital i podtrzymanie ciąży :tak: ale jestem bardzo spokojna i jeszcze ani razu nie myslałam o porodzie :eek: będzie dobrze :tak:
 
Kajunia
o kurcze, czyli Ty juz na 100% do szpitala idziesz? No ciekawe co mi powiedza:baffled:??

Jagoda
Oby to nie byla sparawa szyjki. Ja w ciazy z Viki tez zaczelam plamic, chyba z poltora miesiaca przed terminem, w panice pojechalismy do szpitala. Pobadali mnie, pomeczyli i stwierdzili, ze to od... przytulanek z mezem:-p:zawstydzona/y: Zakazu na przytulanki w kazdym badz razie nie dostalismy;-) Mam nadzieje, ze u Ciebie tez nic powaznego...
 
reklama
Kajunia
o kurcze, czyli Ty juz na 100% do szpitala idziesz? No ciekawe co mi powiedza:baffled:??

Ladina do szpitala idę na 100% :tak::tak::tak: u nas w szpitalu wszystkie kobiety z bliźniakami leżały na podtrzymaniu :-) ale jestem dobrej myśli ... wkońcu mam tam teraz SUPER opiekę :tak:

Jagoda mam nadzieję, że to nic poważnego :zawstydzona/y: a za szyjkę trzymam kciuki :tak:

Women zdawaj relację z usg :-)
 
Do góry